samochód

samochód

by

Serwis samochodowy
Na pewno wielu z nas nie potrafi już sobie przedstawić codziennego życia bez auta. Własny pojazd to we współczesnym świecie wręcz wymóg. To przecież autem wielu z nas jeździ do miejsca pracy. Niestety, wbrew obietnicom pracowników urzędów miejskich, nie możemy liczyć na transport publiczny. Bilety nieustannie drożeją, a komfort jazdy nie poprawia się, oprócz tego, autobusy zwykle się spóźniają.Wyruszając na urlop nie warto ufać również kolei państwowych. Jazda pociągiem pomału zaczyna przypominać sport ekstremalny.
by

Dobór najlepszych opon to niezwykle ważna sprawa. Od tego zależy bardzo wiele, między innymi nasze bezpieczeństwo
Kiedy przychodzą mroźne dnie i noce, a co za tym idzie podróżowanie autem, wyposażonym w zwykłe opony może wydawać się niezbyt bezpieczne i przemyślane. Dlatego też warto pomyśleć nad rozpoczęciem szukania opon zimowych. Jeżeli nie kupowaliśmy jeszcze takich opon to musimy dowiedzieć się w jaki sposób dobrze wybrać dopasowane opony na zimę do samochodu.
by

Wymiana auto szyb
Gwałtowny rozwój standardów technologicznych i wyposażenia aut powoduje, że szyby samochodowe stały się równie istotne jak inne jego elementy. Wiąże się to nie tylko z coraz bardziej oryginalną i konsekwentną stylistyką aut, ale też z dodatkowymi funkcjami, jakie dziś pełnią auto szyby.
by

Ogumienie do aut
Niedługo śnieżne dni, więc powinieneś przygotować auto na złe warunki na trasie. Opony zimowe to podstawa, szczególnie o ile jeździsz w południowych obszarach ojczyzny, gdzie opady śniegu często niebywale przeszkadzają w prawidłowym ruchu samochodowym. Spójrzmy prawdzie w oczy: w miesiącach zimowych cały czas na naszych jezdniach pojawiają się kolizje. Niektóre z nich niosą ze sobą ofiary śmiertelne.