Kiedy opłaca się wynająć auto?

Ceny posiadania własnego samochodu nieustannie pną się w górę – dużo ludzi decyduje się na korzystanie z komunikacji miejskiej. Lecz zdarzają się takie sytuacje, gdy własny transport jest konieczny. Czasem podróż samochodem to najbardziej korzystna rzecz w trakcie wakacji. Gdy ma się swoje auto, można zobaczyć więcej, nie spiesząc się na samolot. Własny środek transportu okazuje się niezbędny też, gdy dokonuje się przeprowadzki. Trudno przewozić meble i różnorakie gromadzone przez lata przedmioty autobusem. Innym przykładem sytuacji, kiedy wypożyczalnia samochodów okazuje się najważniejszym miejscem do odwiedzenia, jest posiadanie w czterech kątach osoby chorej, która musi być transportowana autem. Opłacanie za każdym razem taxi może stać się po prostu nieopłacalne. Analogiczna konieczność pożyczenia pojazdu pojawia się, gdy żonie zbliża się termin rodzenia – ciężarną kobietę trzeba szybko zawieźć do szpitala, a pogotowie często dojeżdża zbyt długo.

Ogumienie do aut

Niebawem zimowe dni, dlatego powinieneś przygotować auto na utrudnione warunki na trasie. Opony zimowe to konieczna sprawa, szczególnie jeśli żyjesz w południowych obszarach Polski, gdzie burze śnieżne zazwyczaj silnie przeszkadzają zmotoryzowanym. Spójrzmy prawdzie w oczy: w sezonie zimowym cały czas na polskich drogach zdarzają się kolizje. Najcięższe z nich niosą ze sobą ofiary śmiertelne.

Wozy ciężarowe to doskonały pomysł na rozkręcenie swojej firmy

W chwili obecnej najbardziej zyskowne dla każdego z nas jest rozkręcenie własnego przedsiębiorstwa. Jeśli staramy się działać w prywatnej firmie to będziemy musieli liczyć się z tym, że nigdy nie uda nam się zarobić prawdziwych kokosów. Ewidentnym jest, iż wtedy nasza praca nie będzie tak stresująca, nie będziemy musieli się martwić wyłącznie o to co mamy robić na swoim stanowisku i bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia będziemy mogli iść po skończonej dniówce do domu.

Spedycja towarów wszystko co chciałabyś wiedzieć o tym

Możliwości, jakie zaproponować może zainteresowanym międzynarodowymi przejazdami transport dostosowany jest w pełni, by dawał korzystającym z usług pełną wygodę. Specjalistyczna firma przewozowa może poszczycić się na rynku znacznym zaufaniem klientów, z tego też powodu warto pierwszy raz skorzystać właśnie z jej doskonałych usług. Najszersze możliwości spedycyjne, które firma bez wątpienia daje do dyspozycji przewożonym, są nieporównywalne z żadnymi innymi. Atrakcyjne cenowo przewozy zagraniczne stale cieszą się dużym zaciekawieniem klientów.

Dobre filtry do paliwa przydadzą nam się, gdy zamierzamy utrzymać pojazd w najlepszym stanie

Jeżeli jesteśmy właścicielami samochodu wówczas z pewnością czeka nas w związku z tym wiele zadań, które musimy zrealizować gdy chcemy nim jak najdłużej jeździć i posiadać go przez sporo lat w jak najtrwalszym stanie. To bardzo istotne, przede wszystkim jeśli spojrzymy na koszt zakupu auta w stosunku do średnich zarobków w naszym kraju. Wynika z tego, iż koszt zakupu pojazdu jest niesamowicie duży, gdyż potrafi kosztować niekiedy kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Renowacja pojazdu w stolicy Dolnego Śląska – parę informacji

Dla postaci, jakich intryguje porządny car detailing Wrocław okazuje się być doskonałym miastem. Bez żadnych problemów odnajdzie się w tym miejscu firmy, jakie proponują tego gatunku usługi na najwyższym poziomie. Trzeba tylko nieco poszperać. Na pewno zaleca się oddać samochód w zaufane ręce, by następnie prezentował się on niezmiernie fascynująco.

Wymiana auto szyb

Gwałtowny rozwój standardów technologicznych i wyposażenia aut spowodował, że auto szyby stają się równie istotne jak inne jego elementy. Wiąże się to nie tylko z coraz bardziej konsekwentną i oryginalną stylistyką samochodów, ale też z dodatkowymi funkcjonalnościami, jakie dziś pełnią szyby samochodowe.

Gdy wybieramy się w podróż i nie mamy gdzie zostawić naszego auta, skorzystajmy z oferty, jaką ma parking lotnisko Wrocław

Bez wątpienia zwiedzanie przynależy do jednych z najwspanialszych spraw, które możemy doświadczać w naszym egzystowaniu. Imponujące jest nie tylko samo przewożenie się i zwiedzanie coraz piękniejszych zabytków lub coraz to ładniejszych miejsc, laba, ale również poznawanie nowych ludzi, ich pasji, ich kultury i inności od nas.

Konserwacja filtrów to jeden ze sposobów ulepszenia sprawności aut marki Ford

Najważniejsze dla bezpieczeństwa użytkowania każdego samochodu oraz jego właściciela jest stałe sprawdzanie funkcjonowania kolejnych elementów. Wtedy możemy być pewnym, że wsiadamy do świetnie przygotowanego pojazdu. Patrząc na filtr kabinowy Ford Focus nasi fachowcy mogą zagwarantować pomoc na rewelacyjnym poziomie głównie dzięki sporemu doświadczeniu. Usuwanie szkodzących gazów z kabiny z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań to nasz konik.

Agregaty –

Dostęp do elektryczności w obecnych czasach jest ekstremalnie ważny. Generalnie 90 % naszych maszyn jest zasilanych przez prąd. W tym tekście rozpatrujemy 3 przykłady, w których dostęp do prądu bywa utrudniony, więc niezwykle przydatne okazują się agregaty prądotwórcze. Namawiamy do czytania.

Jak przeżyć kurs na prawo jazdy

Każdy kto chce prowadzić pojazd musi przez to przebrnąć, bez wyjątków. Dla niektórych stanowi to pozytywne przeżycie, dla innych potrafi zamienić się w dramat spędzający sen z powiek. Mowa oczywiście o kursie na prawo jazdy.

Pierwsza lekcja zapowiadała się ciekawie. Pan instruktor przedstawił się grzecznie, oznajmił gdzie są pasy, a gdzie właściwe pedały hamulca czy gazu.

Części do Forda

Osoby, które mają własne auta nie muszą się profesjonalne znać na przeróżnych modułach. Jeśli coś się w nich zepsuje wystarczy zawieźć auto do warsztatu. Tam w warsztacie Forda zostaną sprawnie wymienione wszystkie nieprawidłowo działające, czy też zużyte części. To szalenie ważne, bowiem od tego jest zależne sprawne oraz bezpieczne użytkowanie naszego auta.

Felgi do samochodów -czym są i jak je wybrać

Jeśli posiadamy samochód wiemy, że trzeba będzie kupować do niego mnóstwo rzeczy. Trzeba na przykład pamiętać o tym, by dobrać do swych opon właściwe felgi. Często bywa tak, że w standardowym komplecie do opon dostajemy felgi, ale nie za bardzo się nam one podobają. W takiej sytuacji zaczynamy poszukiwać felg, które będą spełniały nasze oczekiwania. Nie jest to łatwe.

Części do samochodów

W trakcie wyposażania samochodu potrzeba zadbać o bardzo dużą liczbę spraw takich jak choćby siłowniki klapy bagażnika. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej poznać firmy robiące elementy do klap bagażnika. Świetnym przedsięwzięciem może okazać się nabycie jedynie markowych części samochodowych i cenionych przez ogrom użytkowników oraz specjalistów. W takim zakupie mogą też pomóc rankingi firm publikowane czasem w fachowej prasie samochodowej.

Maty filtracyjne mogą się wspaniale spisać świeże powietrze

Dookoła nas są przeróżne nieczystości

Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że wokół nas są różnorakie zanieczyszczenia, które posiadają wpływ na funkcjonowanie różnorakich sprzętów. Przez to im mniej będzie ich w otaczającym nas powietrzu, tym możemy być spokojniejsi o prawidłowe działanie naszych urządzeń, a to sprawia, że w wielu miejscach możemy się spotkać z przeróżnego rodzaju filtrami, które powinny te wszystkie zanieczyszczenia blokować oraz zbierać na sobie.

Jakie autokary wynająć? Przeczytaj co jest ważne

Wiele wycieczek wymaga teraz wynajęcia busa na dalekie trasy. Autokary są bowiem perfekcyjną alternatywą dla zatłoczonych busów , doskonale sprawdzają się w wypadku mniej licznych wycieczek. Współcześnie ogrom problemów ze sprawami tego typu są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści, oferujący bezpieczny dojazd na miejsce przeznaczenia.

Wypożyczanie samochodów – kto korzysta?

Ceny za eksploatację własnego auta cały czas wzrastają – wiele osób wybiera korzystanie z komunikacji miejskiej. Lecz są takie momenty, kiedy samochód jest konieczny. Czasami podróż samochodem to najkorzystniejsza rzecz podczas wczasów. Gdy posiada się własny środek transportu, można zwiedzić więcej, nie czując presji czasu. Własny środek transportu okazuje się korzystny również, kiedy zmienia się miejsce zamieszkania. Trudno przewozić meble i wszystkie zebrane przez lata rzeczy komunikacją miejską. Kolejnym przykładem przypadku, kiedy wypożyczalnia samochodów jest najważniejszym miejscem do odwiedzenia, jest posiadanie w mieszkaniu osoby chorej, która musi być przez jakiś czas wożona autem. Branie za każdym razem taxi może być po prostu zbyt kosztowne. Taka sama potrzeba wynajęcia auta pojawia się, kiedy żonie nadchodzi termin rodzenia – ciężarną kobietę powinno się natychmiast przewieźć do szpitala, a karetka zwykle dojeżdża zbyt długo.

Co ma wpływ na dobre funkcjonowanie FORDa?

Składowe, z których złożone są poszczególne części auta, mają niemały wpływ na jego odpowiednie działanie. Czysty filtr kabinowy czyni auto bezpiecznym oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii u kierowcy lub współpasażerów. Element składowy, taki jak pasek rozrządu, ma na celu ułatwić działanie popychaczy oraz zaworów przez przekazanie napędu z koła pasowego wału napędowego na wałki rozrządu. Dodatkową częścią jest łącznik stabilizatora, który natomiast oddziałuje na przyczepność auta.

Jak poprawić stylistykę naszego auta?

Wiele osób, jakie szukają swego wymarzonego auta, doskonale zdają sobie sprawę, że przy ograniczonych zdolnościach finansowych, trudno jest znaleźć samochód, który spełniałby nasze oczekiwania. Wiele osób nie dysponuje zbyt ogromnymi środkami na zakup auta, więc przymuszeni jesteśmy do wybierania spośród stosunkowo starych samochodów, które nie wyglądają przesadnie atrakcyjnie. Są jednakże sposoby, by poradzić sobie z taką problemem. Jakie?

Dbaj o swój pojazd, popraw lakier, zlikwiduj rysy

Każdemu z nas zdarzy się czasem niewielka stłuczka samochodem. Nie zawsze jest ona z naszej winy. Czasem leży po drugiej stronie – niedoświadczonego kierowcy, a czasem kogoś z rodziny – żony lub nastoletniego dziecka. Nie da się jednak ukryć, iż nawet lekkie zarysowanie samochodu i renowacja lakieru wrocław to nic przyjemnego. W końcu każdy facet jest przywiązany do swojego auta. Jeżeli jednak mamy stłuczkę i uszkodziliśmy auto to nie wolno rozpaczać. Trzeba szybko odwiedzić mechanika i naprawić szkody.

Gdzie poszukiwać elementów zamiennych do posiadanego samochodu?

Każdy posiadacz auta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż od czasu do czasu pojawia się potrzeba serwisowania lub wymiany pewnych części. W znacznym stopniu częstotliwość takich zdarzeń zależy od producenta samochodu, jego wieku i intensywności używania pojazdu. Jeśli będziemy zmuszeni do nabycia części zamiennych, gdzie powinniśmy ich szukać, żeby zapłacić jak najmniej?

Na co musimy zwrócić uwagę, myśląc o zakupie auta?

Na pewno nikt z nas nie może przedstawić sobie teraz codzienności bez samochodu. Ten cudowny wynalazek zmienił świat. Już od początku swojego istnienia pojazd ten stał się obiektem pragnień wszystkich mieszkańców naszej planety. Przemysł samochodowy rozwinął się w szybkim tempie. Dziś wielkie światowe marki zbijają wielkie sumy na swoich samochodach. A pasjonaci czterech kółek z niecierpliwością czekają na następne modele, wypuszczane na rynek przez renomowanych producentów.

Serwis samochodowy

Bez wątpienia większość z nas nie może już sobie przedstawić swojego funkcjonowania bez auta. Swój pojazd to w dzisiejszym świecie po prostu konieczność. To właśnie samochodem wielu ludzi przyjeżdża do miejsca pracy. Niestety, wbrew gwarancjom pracowników urzędów miejskich, nie mamy co liczyć na transport publiczny. Bilety cały czas drożeją, a komfort jazdy nie ulega poprawie, poza tym, autobusy często się spóźniają.Wybierając się na urlop nie warto ufać również kolei państwowych. Jazda pociągiem powoli zaczyna przypominać sport ekstremalny.

Często wymieniane części do samochodów najpopularniejszych marek

Samochody, tak samo jak wszelkie inne urządzenia, niekiedy ulegają awariom. Dość często również wymagają istotnych kontroli i przeglądów. Przeglądy przeprowadzane są po to, by pojazd był w dobrym stanie. To natomiast decyduje o bezpieczeństwie jego pasażerów. Jak jest wiadome, bezpieczeństwo osób jest najbardziej istotne, dlatego nie można bagatelizować niepokojących objawów, świadczących niekiedy o awarii czy zużyciu którejś części.

Jak wybrać naprawdę rzetelny warsztat samochodowy, w którym nie będziesz musiał zostawiać połowy swej pensji?

Posiadanie własnego samochodu to niewątpliwie wielka wygoda, jednak nie można zapominać o tym, że jednocześnie są to również spore obowiązki, a nierzadko także problemy. Jeżeli masz własny samochód, bez wątpliwości wiesz znakomicie o czym mowa – najczęściej największe kłopoty mamy z warsztatami samochodowymi. Albo świadczą usługi niskiej jakości albo zdzierają z nas ogromne pieniądze za pomoc w naprawie pojazdu – najczęściej nie jest to nic przyjemnego.

Obowiązkowe wymiany powiązane z eksploatacją samochodu

Każdy widzi, że ogromna część naszego społeczeństwa posiada samochód, co jest uzasadnione kilkoma czynnikami. Po pierwsze, jest to szalenie wygodne, jeżeli weźmie się pod uwagę to, że możemy w błyskawiczny sposób przemieścić się pomiędzy dwoma miejscami oddalonymi od siebie o dowolną odległość. Ogromnie komfortowe jest to, że w każdym momencie mamy możliwość udać się na błyskawiczne zakupy do dowolnego sklepu. Wyższość samochodu nad komunikacją miejską wiąże się z tym, że możemy przemieścić się w dokładnie to miejsce, które chcemy. Pojazd jest szczególnie przydatny w wyjątkowych sytuacjach, na przykład gdy zachoruje nasz bliski i musimy wyjątkowo szybko przewieźć go do szpitala.

Jak działa silnik? Jakimi kwestiami się charakteryzuje? Co można zrobić w razie awarii silnika?

W sumie to większość z nas jeździ samochodami, a tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy, co wprawia je w ruch. To wszystko za sprawą silnika spalinowego, jaki wykorzystuje sprężanie i rozprężanie czynnika termodynamicznego, by wytworzył moment obrotowy. Sprężany gaz określany jest jako “zimny”, zaś rozprężany jako “gorący”. Do sprężenia takiego zimnego gazu powinniśmy użyć mniejszą wartość energii mechanicznej, niż niezbędne jest to żeby rozprężyć.

Diagnostyka samochodowa Wrocław pokaże co trzeba naprawić

O wóz cały czas powinniśmy dbać, od razu naprawiać wszelkie awarie i dopełniać systematycznie wszelkie płyny. Przez to tak istotne będzie to, żeby zaznaczyć, do kogo się udać w celu sprawdzenia jego sprawności.
Czy wiemy jak funkcjonuje diagnostyka samochodowa Wrocław proponuje jedną z lepszych
Teraz możemy wiele zaznaczyć na temat wozu podłączając go do komputera.

Przegląd samochodowy

Bez wątpienia wielu z nas nie może już sobie wyobrazić swojego życia bez samochodu. Własny pojazd to we współczesnym świecie po prostu konieczność. To właśnie autem większość ludzi dojeżdża do miejsca pracy. Niestety, wbrew gwarancjom urzędników miejskich, nie można liczyć na transport publiczny. Bilety wciąż drożeją, a wygoda podróżowania nie poprawia się, oprócz tego, autobusy zwykle mają opóźnienia.Wybierając się na wczasy nie warto ufać również kolei państwowych. Jazda pociągiem powoli przypomina sport ekstremalny.

Gdzie kupić opony na najbliższy sezon?

Opony są przedmiotem codziennego użytku dla dużej liczby osób na całym świecie. Rozrożnia się duzi typów ogumienia – do pojazdów osobowych, dostawczych, do urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie i przemyśle czy wreszcie do rowerów. Każda z tych opon może się również różnić bieżnikiem i poziomem twardości użytej| gumy. Służy to przystosowaniu powstającego produktu do danego podłoża czy warunków atmosferycznych. Najbardziej zaawansowane pod względem technologii są opony stosowane w wyścigach i rajdach samochodowych. Ich żywotność jest jednak bardzo krótka – każdy uczestnik zużywa w ramach rajdu formuły pierwszej nawet kilka kompletów ogumienia.

W jaki sposób dokonać zezłomowania pojazdu – profesjonalny skup samochodów

Zużyty i zniszczony samochód lub motocykl najczęściej nie nadaje się już do żadnego użytku – czasem jego posiadaczowi pozostaje jedynie zezłomowanie lub kasacja. Wielu kierowcom ta czynność opłaca się z wielu powodów – przykładowo może być to niezbędne żeby wypowiedzieć umowę z OC bądź aby załatwić pozostałe formalności , a także przy okazji pozyskać wolne miejsce w garażu, jakie zajmuje zepsuty samochód. Wielu posiadaczy samochodów jest świadomych, że dostarczenie samochodu na złom potrafi być o wiele mocniej opłacalne, niż przetrzymywanie go w nieskończoność w garażu. Z pewnością należy mieć świadomość, że można także odzyskać część pieniędzy, jeżeli pojazd posiada działające części w przyzwoitym stanie. Współcześnie kasacja pojazdów wymaga zaledwie paru formalności – dlatego w razie konieczności nie opłaca się z nią czekać.

Powinniśmy systematycznie odwiedzać autoserwis

Jakie naprawy robi opel serwis Warszawa?

Jeśli chcemy, by nasz wóz przez jak najdłuższy czas działał rzeczywiście odpowiednio oraz jeździł bezawaryjnie, to powinniśmy dołożyć sił, by regularnie wykonać przeglądy. Najlepiej stanie się, gdy wówczas odwiedzimy opel serwis Warszawa, bo to tam pracują najlepsi mechanicy, którzy będą w stanie wychwycić nawet małą wadę. Co więcej trzeba tutaj powiedzieć, że taki serwis zajmie się nie tylko przeglądami, ale także naprawami pojazdów, bez względu na rozmiar ich awarii. To powoduje, że za każdym razem jeśli przekażemy im nasz wóz, mamy gwarancję, że mieści się on w wręcz dobrze do tego przygotowanych rękach.

Dywaniki gumowe i welurowe – jakie są lepsze i je kupić?

Dywaniki samochodowe to pożyteczny fragment w każdym pojeździe, albowiem dzięki dywanikom możemy łatwiej utrzymać czystość i schludność w aucie. Na rynku odszukamy dziś przeróżne modele dywaników, dlatego wybór nie zawsze może być dla nas nietrudny. Wskazane jest zapoznać się z kilkoma rozlicznymi typami dywaników samochodowych oraz wybrać te, które bardzie zrealizują nasze oczekiwania.

Jakim sposobem należycie zadbać o stan naszego silnika? Czy regularnie robisz przeglądy samochodu?

Duża część z nas doskonale wie, że samochód jest urządzeniem, jakie jest przez nas użytkowane niemalże każdego dnia. Dzięki niemu możemy bez zauważalnych trudności przemieszczać się pomiędzy miejscowościami, co rzecz jasna stanowi dla nas kolosalne ułatwienie. Także liczba pojazdów w naszym kraju na przestrzeni ostatnich lat widocznie się zwiększyła, co niewątpliwie pewnie świadczy o przyroście poziomu naszej mobilności. Trzeba jednakże potwierdzić, że samochód jest sprzętem, który na skutek eksploatacji podlega postępującemu przebiegowi zużycia.

Utrzymywanie porządku oraz schludnego wyglądu naszego auta – rola dywaników i mat samochodowych

Samochód to często nie tylko środek lokomocji. Dla niektórych auto jest ulubioną rzeczą. Mimo to każdy z nas chce, by prezentowało się ono ładnie oraz porządnie, nie tylko z zewnątrz, lecz także w środku. Pomocne w tym dążeniu mogą być właściwie dobrane dywaniki do aut a także różnego rodzaju maty.

Kupujemy ogumienie

W obecnych czasach posiadamy różnorodny wybór opon do pojazdów samochodowych. To, na jakiej firmy opony się zdecydujemy jest uzależnione głównie od posiadanej gotówki a także upodobań kierowcy. Przeważnie bywa tak, że im bardziej kosztowna opona tym bardziej efektywne jej parametry. Ale czasem zdarzają się wyjątki.

W jaki sposób dobrze dbać o swój pojazd?

Wszyscy użytkownicy samochodów życzą sobie, aby ich auta były jak najdłużej sprawne i żeby nie trzeba było co chwilę czegoś naprawiać lub wymieniać. Auto to rzecz, jaka na ogół jest niemało użytkowana i niestety należy mieć na uwadze fakt, że nie uda nam się tak naprawdę takich napraw uniknąć zupełnie. Istnieje jednak kilka rad, które pozwolą nam użytkować auto długo i bezproblemowo. Bardzo istotne są bez wątpienia cykliczne przeglądy stanu pojazdu.

Dobór najlepszych opon to niezwykle ważna sprawa. Od tego zależy bardzo wiele, między innymi nasze bezpieczeństwo

Jak nadchodzą mroźne dnie i noce, a co za tym idzie podróżowanie samochodem, wyposażonym w normalne opony może wydać się nie za bardzo bezpieczne i rozważne. Stąd też warto pomyśleć nad rozpoczęciem poszukiwania opon zimowych. Jak nie kupowaliśmy jeszcze tego typu opon to powinniśmy dowiedzieć się jak dobrze wybrać odpowiednie opony zimowe do auta.

Auto-części

Gdzie można kupić najlepszej jakości części samochodowe? Sklepy mające w ofercie części do samochodów marki Ford, jak również związane z dbaniem o auto rozmaite usługi mają dla swoich klientów bardzo atrakcyjne oferty. W sklepach z częściami do aut można znaleźć także części do Focusa. Decydując się na wyposażenie do aut marki Ford inwestuje się w szczególności w znakomitą jakość, która umożliwia właściwe działanie samochodu przez lata. Właściwe części do Forda znaleźć można już aktualnie w całej Polsce.

Części do samochodów- gdzie można kupić?

Każdy doświadczony kierowca, jaki posiada prywatny samochód doskonale wie, że renowacja samochodu jest rzeczą konieczną, której nie da się uniknąć. Każde auto prędzej czy też później będzie wymagać odbudowy czy też naprawy – to rzecz zupełnie klarowna i naturalna. Oczywiście jeśli dbamy o swój samochód, nie forsujemy go, nie stosujemy zuchwałej jazdy i regularnie jeździmy na przeglądy, to bezsprzecznie nasze auto będzie nam znakomicie służyć przez ogromnie długi czas.

Nowe opony do aut, gdzie kupić?

Jest oczywistym, iż bez kół ani jeden samochód nie pojedzie. A podstawową elementem kół są opony samochodowe. Nieliczni kierowców zwraca uwagę na opony. Wszyscy posiadacz samochodu zdają sobie sprawę, że są opony letnie i zimowe i że trzeba. I że ciśnienie w oponach musi być odpowiednie. Część kierowców nie zastanawia się w ogóle jak ważne są dobre opony w czasie podróży.