rzeczy

rzeczy

by

Połączenie spółek a raport finansowy
W dzisiejszej gospodarce, odznaczającej się mnogością konkurujących ze sobą podmiotów gospodarczych ,a także licznymi zależnościami między czynnikami pośrednio lub bezpośrednio wpływającymi na koniunkturę, coraz trudniej przychodzi pojedynczym przedsiębiorstwom utrzymanie udziału w rynku.
by

Obecnie bardzo wiele procesów przebiega za pośrednictwem sieci WWW. Internet stał się w pewnym sensie drugą rzeczywistością, w której także ma miejsce komunikacja, przeprowadza się transakcje i zawiera umowy. Niezwykle często też właśnie w sieci umieszczane są różnego rodzaju projekty i pomysły, nierzadko ciekawe. W dawniejszych czasach często dobre pomysły ginęły z powodu niedoboru pieniędzy na ich wprowadzenie w życie. Można było tylko prosić przedsiębiorców o wsparcie, z różnym skutkiem. W dobie urządzeń komputerowych i internetu tendencja ta uległa zmianie.
by

Wyprowadzamy się z wielkiego ośrodka miejskiego. Z jakich powodów?
Wiele osób wyprowadza się na skraj miasta. Ci, co jeszcze wczoraj z niechęcią patrzyli na wieś aktualnie wznoszą w takich miejscach domy. Ci, co wynosili miasta na piedestał uważając, że nie wyobrażają sobie życia w mniejszym ośrodku miejskim (nie mówiąc już o wsi) dzisiaj narzekają na wszędobylski miejski hałas, za to chwalą sobie wiejską ciszę i prostotę, brak nadmiernego pośpiechu i czyste powietrze. Wygląda to tak, jakbyśmy za młodych lat potrzebowali większego miasta do zabawy i zużytkowania energii na zabawy, a teraz, kiedy jesteśmy trzydziesto,- czterdziestolatkami wymagamy stabilizacji w jakimś kontemplacyjnym miejscu.