by

Recenzja książki Leksykon VAT 2012.

Przedsiębiorstwa prowadzące biznesy w naszym kraju mogą odliczać VAT z większej części zakupów, które mają wliczone, jako koszty. Przy opodatkowaniu tym obowiązuje tak zwana zasada samo deklarowania, czyli opierająca się na tym, że podatnik sam oblicza i wpłaca do adekwatnego urzędu skarbowego wyliczony podatek VAT.

podatki
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Opis książki Leksykon VAT 2012 jest jedną z bardzo znanych książek w Polsce, która wydawana jest co roku już od paru lat. Zawiera ona wiele odpowiedzi na ciężkie pytania dotyczące VAT (zobacz https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-przeprowadzic-remanent-w-firmie)-u. Leksykon VAT był nieraz nagradzany. Posiada skrupulatne i przejrzyste opracowanie dylematów związanych ze stosowaniem aktualnych na rok 2012 zarządzeń o VAT.

Znajdujący się tu nieskomplikowany system haseł ułatwia bezproblemowe wyszukanie pożądanego zagadnienia. Książka ta nie jest nie należy do najtańszych, ale jest warta swojej ceny. W najnowszym wydaniu odszukać można również aktualne stawki podatkowe na obuwie dziecięce czy też zmiany w zakresie wzorów zmiany opodatkowania liczonego za rok 2011. Książka (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) dostała bardzo dużo nagród sfer rzeczoznawców podatkowych, co dało jej doskonałą opinię. Stała się najbardziej wziętą książką podatkową obecnych lat.

pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Napisana jest niezwykle łatwym i komunikatywnym językiem Można powiedzieć, że na bank jest to obowiązkowa lektura książka dla każdego podatnika VAT. Odnaleźć tutaj można także bardzo dużo nowych , niepublikowanych jak dotąd jak na razie decyzji wyroków sądów administracyjnych, odnoszących się do aktualnie panującej regulacji podatku VAT (od wyrobów i usług). Książka ta zawiera dwa tomy – tom pierwszy ma aż 1667 stron, a tom drugi 360 stron. Nabyć ją można w księgarni jak także zamówić przez Internet. Na stronach internetowych, gdzie można ją zamówić, można również poczytać opinie na jej temat.