dom

dom

by

Kupuj w internecie, warto!
Odzież i buty kupujemy wszyscy. Czasem z konieczności, czasem by podarować sobie lub naszym najbliższym trochę radości. Czy można jednak wspominać o przyjemności, spędzając długie godziny przed sklepowymi półkami? Jak wiemy, aby kupić dany produkt najpierw musimy go znaleźć, obejrzeć, po czym stanąć w kolejce. Co ważne, nie zawsze zakupy należą do udanych, toteż wracamy do domu ”na pusto”. Dzięki zakupom w sieci możemy jednak uniknąć tych sytuacji. Łatwo i szybko możemy sprawić sobie coś nowego i to bez konieczności opuszczania domu.
by

Rynek nieruchomości w obliczu kryzysu
Polski rynek nieruchomości nie oparł się światowemu kryzysowi gospodarczemu sprzed kilku lat. Podniesienie przez banki wymogów kredytowych i podniesienie cen towarów budowlanych miało wpływ na spadek popytu na nieruchomości. W ostatnich latach okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a ilość zapytań w wyszukiwarkach np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy z nadzieją myśleć o przyszłości?
by

Dla większości dzieciaków piaskownica w ogrodzie i zabawki do piasku Tomy to spełnienie najskrytszych marzeń
Nadciąga lato, a co za tym idzie mnóstwo dzieciaczków spędza wolny czas na zewnątrz. Dla malców prawdziwa uciechą są różnorodne place zabaw, miejsca w jakich swobodnie można biegać oraz takie, gdzie da się zobaczyć przyjaciół z przedszkola. Rodziciele powinni często wychodzić z dziećmi na przechadzkę, żeby się dotleniły i nawdychały świeżego powietrza.