czas

czas

by

Czy rzeczywiście programy lojalnościowe są bardzo skuteczne?
Klient jest najważniejszy – zwłaszcza taki stały klient! Jeśli któryś przedsiębiorca myśli w inny sposób, powinien jak najszybciej odmienić swoją mentalność, ponieważ klienci są coraz mądrzejsi, zatem potrafią wyczuć, że przykładowo stacja paliw, restauracja czy salon fryzjerski generalnie nie potrafią zadbać o klienta. Skoro na naszym rynku funkcjonuje bardzo wiele przedsiębiorstw, konkurencja jest niesamowita, nieusatysfakcjonowany klient pójdzie do konkurencji. W sumie nie należy być jakimś geniuszem, aby móc dojść do takich wniosków.
by

Na wakacje nasze dzieciaki oczekują z tęsknotą przez cały okres szkolny. Wytrwale spełniają swoje codzienne obowiązki. Robią zadania domowe, piszą skomplikowane sprawdziany, zdają testy i próbują się porządnie zachowywać. W domu również starają się nam pomóc. Dwa miesiące totalnej wolności na pewno im się należą. Warto jednakże postarać się o to, aby ten wolny czas był odpowiednio wykorzystany. Nie dopuśćmy do takiej sytuacji, gdy nasz dzieciak tkwi okrągły dzień przed monitorem. Oczywiście, w obecnych czasach zupełne odizolowanie od komputera nie jest możliwe, ale powinniśmy ten proces kontrolować.
by

Co przedstawia nam milupa pku?
Jeśli chcemy zapewniać własnemu dziecku wszystko co najlepsze, to odpowiednio zadziałamy, kiedy sprawdzimy jakie preparaty możemy mu dawać.