Kreatywne dzieci – jak zagospodarować im czas?

Kiedy nie mamy pojęcia, w jaki sposób zapełnić czas sobie i naszym pociechom możemy zawsze pomyśleć o Internecie. W sieci poza marnotrawstwem czasu na gapieniu się na plotki można również wyszukać rzeczy, które coś nam dadzą. Ale jak wiadomo nie ma nic za free. Otrzymamy nagrodę, jeśli sami coś fajnego zrobimy. W Internecie jest pełno interesujących konkursów.

poprzebierane dzieci

Autor: davitydave
Źródło: http://www.flickr.com
Konkursy online pozwalają nam wręcz w ostatniej chwili wysłać odpowiedź. Nie musimy iść po znaczek pocztowy, ani wysyłać listu, potrzebny jest nam adres mailowy lub rejestracja na jakiejś stronie.

Niniejszy wpis zawiera ciekawe informacje na omawiany temat – jeśli masz chęć zdobyć więcej wpisów, to odwiedź witrynę (http://www.rehabilitacje.org/gabinet-ortopedyczny), która opisuje podobne problemy.

Całość zajmuje kilka lub kilkanaście minut. Są portale dla dzieci skierowane do maluchów i są te dla ludzi starszych. Musimy porządnie poszperać. A co ważne nagrody w tego typu konkursach są rzeczywiście fajne i cenne. Dość często też osoby, które nic nie wygrały dostają upominek gwarantowany, czyli prawie zawsze coś dostaniemy.

Ręcznie wykonane

Drogie Mamy, odpoczywamy!

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Kiedyś nasze babcie robiły dla nas zabawki.

Zaintrygowały Cię nasze opisy? To rewelacyjnie. Wejdź w następną stronę i doczytaj tu inne wiadomości. Podziel się z autorami swymi komentarzami.

Kiedyś najzwyklejsze krzesło i poduszka stawało się świetną bazą do schowania skarbów, a kawałek starego pudełka był kamerą. Dziś dzieciaki muszą mieć najnowszy model smartfona i laptop z najnowszymi grami żeby im się nie nudziło. Jednak prawda jest taka, że zależne jest to od tego jak dzieci są wychowywane. Oczywiście nie można dzieci odsuwać od obecnej technologii, ale możemy od najmłodszych lat rozwijać ich wyobraźnię. Jeśli chcemy by dzieci były zainteresowane tym, co jest wokół nich wystarczy, że postanowimy zrobić dla nich coś ręcznie.

Ci, którzy stwierdzą, że nie potrafią muszą zajrzeć do Internetu i znaleźć coś w stylu: konkursy plastyczne dla dzieci. Często wystarczy jakieś ciekawe zwierze z orgiami, a kiedy indziej wystarczy kawałek filcu przypominający kwiatek. Przez, takie działania dziecko zrozumie, że nawet kartka papieru może okazać się fantastyczną zabawką. A przy tworzeniu razem z nami wielu rzeczy będzie świetnie rozwijało swą koordynację psycho-ruchową. Tak, więc zamiast kupować dziecku następną zabawkę, którą po chwili rzuci w kąt, zróbmy dla dziecka coś sami. Skoro nasze dziecko może zrobić dla nas śliczne laurki to i my spróbujmy stworzyć coś dla naszej pociechy.