Gry na konsole polecane są wyłącznie w wersjach oryginalnych

W aktualnych czasach gry na konsole zaczynają być dużo bardziej różnorodne zarówno pod względem tematycznym, ale także pod kątem technicznym i graficznym. Jest to spowodowane tym, że aktualnie producenci gier mają znacznie większe możliwości do tworzenia gier na konsole, przez co ukazuje się imponująco dużo gier czy to sportowych, czy też strategicznych, czy wojennych, których poziom jest szczególnie wysoki, jednak także istnieje szansa samemu ustalić sobie poziom gry, aby w taki sposób systematycznie podnosić sobie poprzeczkę.

playstation

Źródło: http://www.morguefile.com/
Jest to na tyle dogodne rozwiązanie, że przyciąga to graczy, którzy w ten sposób rywalizując z tzw. komputerem, a więc wirtualnym przeciwnikiem, posiadają okazję sukcesywnie kształtować poszczególne jego cechy, by zdobywać dużo lepsze sukcesy w tej grze. Obecnie szczególnie powszechnymi grami na konsole (głównie ps3) są gry sportowe (NBA, skoki narciarskie, FIFA, NHL itp.). Takie gry playstation zezwalają na rywalizację nawet z kilkoma osobami, bo posiadają one opcję stworzenia turnieju, dzięki czemu rywalizacja staje się zdecydowanie bardziej interesująca. Jednak także gry strategiczne, czyli gry wojenne, gry wymagające przygotowania planu działania, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem (np. Call of Duty, który dostępny jest już także na konsole).

Wręczamy Ci bezpłatny dostęp do nowych treści, jeśli tematy opisane na tej witrynie szalenie Cię wciągnęły. Zatem nie ociągaj się!

Gry na ps3 (LINK), to właśnie wyżej wspomniane oraz wiele innych gier. Jednak Xbox, też staje się znacznie bardziej popularny, co powoduje, że możliwość wyboru konsoli i gier jest niezwykle duży. To niewątpliwie przekłada się na to, że zainteresowanie taką formą rozrywki jest zadziwiająco duże. Xbox aktualnie jest znacznie bardziej powszechny przez nową grę, a więc Kinect, który stwarza możliwość każdemu całkowicie posiadać kontrolę nad tym co odbywa się na ekranie. Jest to bowiem gra, jaka odzwierciedla ruchy człowieka, co wymaga od gracza, by po prostu włożył w wykonywanie różnorakich ruchów sporo energii. To wbrew pozorom nie jest aż tak niezwykle męczące, natomiast dostarcza fantastycznej rozrywki. Jak najbardziej jest to gra, jaka daje szansę nabywać nowych zwolenników, którzy korzystają z tego typu konsoli jak Xbox.

Gry na konsole są aktualnie sprzedawane w wersjach oryginalnych, ale także pojawiają się nielegalne kopie, które niestety często pojawiają się nawet na portalach o tematyce gier. Powinno wystrzegać się tego typu pirackich wersji, dlatego że przeważnie negatywnie takie gry oddziałują na konsole. Warto zatem stosować tylko gry w wersjach oryginalnych.