Reklama dźwignią handlu

kalkulator

Źródło: www.morguefile.com

Mimo tego, że pismo zostało wynalezione już dawno temu, mają dopiero ponad siedemdziesiąt pięć lat. Zyskaliśmy je dzięki węgierskim wynalazcom. Długopisy na samym początku nie były akcesoriami, które zrewolucjonizowały pisanie. Przełom nastąpił dopiero w chwili, gdy wdrożono je do amerykańskiej armii. Używali nich w szczególności piloci, którzy mogli dzięki nim zapisywać wszelkie dane tyczące zmiany ciśnienia atmosferycznego.

Konstrukcja długopisów nie zalicza się do zbyt skomplikowanych. Zbudowane są one z obudowy oraz rurki, która wypełniona jest gęstym tuszem. W specjalnej obsadce zawarta jest również kulka, która w trakcie pisania obraca się, przez co tusz ląduje na kartce papieru.

Często możemy spotkać długopisy logopen z nadrukiem, które mają mnóstwo zalet. Z reguły na nich drukuje się loga znanych firm, stąd też wzięła się ich nazwa. Wziętość tego typu długopisów jest bardzo łatwa do wytłumaczenia.

Nie wiesz, czy proponowany tekst jest tym, czego szukasz? Odpowiedź brzmi: tak – ponieważ te przydatne notatki zawierają użyteczne dane. Wejdź tu i przekonaj się sam.

Są one znakomitym narzędziem reklamowym.

Flamastry STABILO Cappi

Autor: STABILO
Źródło: STABILO

Przy tym warto jeszcze wiedzieć o tym, że nadruk bynajmniej wiele nie kosztuje. A, więc dodawanie go na długopis jest niewątpliwie bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Długopisy z nadrukiem w bardzo wielu przypadkach są bardzo skuteczną formą promocji każdej firmy. Są one bardzo praktyczne, gdyż będą przydatne naszemu klientowi w zwykłych sytuacjach. W przeciwieństwie do ulotek czy innego typu broszur reklamowych, nie są natychmiast wyrzucane do kosza, jak to niejednokrotnie bywa z broszurami reklamowymi. To niezmiernie dyskretna postać promocji, która się nie narzuca. Tak właśnie najkorzystniej budować swój pozytywny wizerunek w świadomości potencjalnych partnerów biznesowych.

Długopisy reklamowe można postawić w tym samym rzędzie z takimi gadżetami jak kubki, parasole promocyjne czy też koszulki z nadrukiem. Długopis kojarzy się z rzeczą niepokaźną, aczkolwiek bardzo przydatną. Tego typu skojarzenie jest jak najbardziej pożądane. Nic więc dziwnego, że fachowcy z dziedziny marketingu wyjątkowo chwalą tego typu formę promowania się. Jest to znakomita forma reklamy w szczególności dla przedsiębiorstw, które nie mają pokaźnego budżetu na reklamę.

Źródło: http://www.logopen.pl/