Auto-części do FORDA

Za parę dni minie sto dziesiąta rocznica narodzenia marki Ford, firmy, która znacznie wpłynęła na historię. Założycielem i prezesem korporacji był słynny Henry Ford, genialny biznesmen i wynalazca. To dzięki jego koncepcjom powstał Ford T, pionierski samochód robiony na masową skalę

.

Ideą wynalazcy był rozkład długiego procesu produkcyjnego na drobne, nietrudne do zrealizowania części. Firma stała się najzyskowniejszym przedsięwzięciem w Ameryce, dając pracę rzeszom ludzi. Do dzisiaj krążą mity, jakoby Ford (idź do tej strony http://ford.auto.pl – wejdź… nasz link) płacił swoim pracownikom tak hojnie, że mieli środki na nabycie produkowanych przez korporację aut.

Według danych historycznych jest w tym ziarnko prawdy – lecz pracownik taki musiał sporo lat oszczędzać na samochód. Niedaleko fabryk aut powstawały całe osiedla robotników, które posiadały własne prawo i służby policyjne. Genialnemu wynalazcy udało się skonstruować współczesną korporację na sporo lat przed ich właściwych rozkwitem.

Teraz przedsiębiorstwo ciągle istnieje, dostarczając wyjątkowe modele aut, takie jak chociażby zgrabny miejski pojazd Ford: ford.auto.pl/sierra-c-15.html Focus (sprawdź). Wydaje się, że przedsiębiorstwo liczące już ponad sto lat może pracować jeszcze przez wiele dziesięcioleci, o ile będzie zawsze celować w preferencje ludzi.

Jeżeli interesują cię części do Forda, możesz oczywiście udać się na niedaleką giełdę motoryzacyjną. Mądrzejszym wyborem jednak będzie sieć – w sieci jest wiele portali sklepów, które mają w ofercie części do Forda (przykłady) i innych gatunków pojazdów. Tego rodzaju sklepy znajdziesz, jeśli do Google wklepiesz sformułowanie „części do Forda”. Aby skonkretyzować efekty wyszukiwania, możesz do frazy wpisanej w wyszukiwarkę internetową dopisać nazwę jakiegoś modelu auta, np. Ford Mondeo. Sklepy w swoim obszarze znajdziesz, dodając do sformułowania nazwę miejscowości, w której żyjesz.