LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Czy masz świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele Unii Europejskiej mogliby zaoszczędzić niemal 40 TWh, co w przybliżeniu równa się rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że w tym czasie oszczędności na obszarze krajów UE wynikające z tej zmiany mogłyby wynieść aż 5mld euro?

Im wcześniej zatem zaczniemy modernizację posiadanego oświetlenia, zastępując je źródłami światła spełniającymi wyśrubowane kryteria UE – na przykład żarówki LED (kontynuuj: kupisz tutaj), tym szybciej uda nam się zredukować groźne nie tylko dla natury, ale i dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Firma oświetleniowe działając na polu projektów unijnych z obszaru energetyki, bazujące na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma na celu realizowanie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a tym samym obniżenie zużycia energii i dbałość o sferę materialno-ekonomiczną klienta. Pełna oferta dostępna jest obejmuje bogaty asortyment energooszczędnych substytutów tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od wiodących producentów, takich jak Philips, GE – do wykorzystania w gospodarstwach domowych, biurach, apartamentach, centrach handlowych, przemyśle, magazynach i wielu innych. Ze względu na bezpośredni kontakt z wytwórcami jesteśmy w stanie oferować naszym klientom dogodne ceny. Użytkownicy z kolei dzięki wyborowi produktów LED z oferty naszych partnerów mogą wygenerować oszczędności na konsumpcji energii, w zależności od modelu żarówki LED od 60 do 90% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (polecam: więcej informacji) w trakcie działania nie emitują energii cieplnej, dzięki czemu zostają obniżone również koszty związane z chłodzeniem pomieszczenia.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje także kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, pragnących zmniejszyć zużycie energii poprzez modernizację przestarzałych rozwiązań oświetleniowych. W ramach naszej oferty, realizujemy całościową obsługę od oceny istniejącej struktury oświetleniowej aż po projekt, wykonawstwo oraz uruchomienie nowej instalacji oświetleniowej. Więcej informacji na .