Bełchatów zaprasza

Bełchatów to niewielkie miasto, ulokowane w płd połowie ziemi łódzkiej. To miejsce nie jest znane raczej z atrakcji turystycznych. Warto jednak obejrzeć na przykład zabytkowy dwór Olszewskich, skonstruowany w XVII wieku oraz obejrzeć parę ciekawych zabytków sakralnych. Lecz prawdziwa moc Bełchatowa wyraża się w niedalekim zagłębiu.

Obok miasta funkcjonuje ogromna kopalnia cennego węgla brunatnego oraz spora siłownia, zaopatrująca w elektryczność wielu mieszkańców Polski. Jeżeli wybierasz się do tego industrialnego miasta, trzeba poszukać dobrych gościńców do spania. Wygodne noclegi w Bełchatowie oferuje w kilku miejscach. Zwykle porządne hotele są położone niedaleko ruchliwej drogi, która łączy Wrocław z stolicą.

Żeby namierzyć niezły punkt do przenocowania w tym industrialnym mieście, zaleca się użycie potężnych możliwości internetu. Do Google należy wklepać prawidłowe zdanie, które pozwoli na otrzymanie jak największej liczby wyników. Takim sformułowaniem może być zwyczajnie „hotel – polecane nad Bałtykiem www.kormoran-rowy.pl/) Bełchatów”. Jak już wyżej powiedziano, baza noclegowa nie jest tam wielka, dlatego użytkownik dostanie jedynie parę pozycji. W trakcie szukania hotelu, powinno się spoglądać na kilka istotnych spraw. Jeżeli zatrzymujesz się tylko na jedną noc, będąc w trasie, najkorzystniej skorzystać z najmniej kosztownej propozycji. Spędzając w hotelu zaledwie paręnaście godzin, nie znajdziesz chwili,by popluskać się w basenie albo skorzystać z sauny, stąd nie opłaca się przepłacać na prestiżowe gościńce.

Z drugiej strony, jeżeli pragniesz zostać w Bełchatowie na długo, takie rzeczy mogą ci znacznie uprzyjemnić pobyt. Należy wiedzieć, że Bełchatów nie jest miastem idealnie urlopowym, ale za to w jego sąsiedztwie, zaledwie parę kilometrów od granic miejscowości, można znaleźć wiele wygodnych przybytków wypoczynkowych. Są one położone nieopodal terenów zielonych i jezior.

Wypróbuj propozycję Restauracji Laura w Bełchatowie:
Wyświetl większą mapę

Źródło: Restauracja Laura