Zdrowe światło

Prawie 80% wrażeń dochodzi do nas za pomocą wzroku. Z jakiego powodu więc tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszej pracy oświetlenie?

Diody LED

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotne jest odpowiednie światło, jego zadania umniejszając wyłącznie do ustawienia sobie pewnego natężenia oświetlenia, pomijając mnóstwo ważnych elementów i funkcji, takich jak jego odcień, intensywność, skład widmowy itp. A przecież wpływają one nie tylko na wzrok, ale także na odpowiednie działanie funkcji życiowych, obciążenie stresem, stany emocjonalne i psychikę w ogóle.

Oświetlenie LED jest zaprojektowane tak, by być w pełni przyjaznym człowiekowi.

Czy Twoim zdaniem omawiany temat jest niezwykle ciekawy? Jeśli tak uważasz, to wejdź na news (https://www.psmtechnik.pl/attyki,11,pl) – w tamtym miejscu znajdziesz nie mniej absorbujące dane.

Ich kolor i natężenie światła możemy dostosowywać do naszych potrzeb i samopoczucia. Ale to nie wszystko. Moduły LED są zdecydowanie bezpieczne: nie zawierają rtęci, nie emitują promieniowania IR i UV (z wyjątkiem białych diod LED, które emitują niski poziom UV) i są zasilane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z najistotniejszych celów działalności przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zachęcenie użytkowników do świadomego i odpowiedniego wykorgaleria (zobacz więcej)świetlenia, jak również do użytkowania i instalowania takich typów i ustawień oświetlenia LED, które pasują do danych okoliczności oraz obszarów działania człowieka, nie obciążają oczu i są bezpieczne.

Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą Państwu, które źródło światła LED będzie optymalne dla Państwa oczekiwań. Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz adres