Zdrowe światło

Prawie 80% wrażeń dochodzi do nas za pomocą wzroku. Z jakiego powodu więc tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszej pracy oświetlenie?

Diody LED

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotne jest odpowiednie światło, jego zadania umniejszając wyłącznie do ustawienia sobie pewnego natężenia oświetlenia, pomijając mnóstwo ważnych elementów i funkcji, takich jak jego odcień, intensywność, skład widmowy itp. A przecież wpływają one nie tylko na wzrok, ale także na odpowiednie działanie funkcji życiowych, obciążenie stresem, stany emocjonalne i psychikę w ogóle.

Oświetlenie LED jest zaprojektowane tak, by być w pełni przyjaznym człowiekowi. Ich kolor i natężenie światła możemy dostosowywać do naszych potrzeb i samopoczucia.

Pasjonuje Cię omawiana sprawa? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie, która też przedstawia takiego typu posty. To na pewno zwróci Twoją uwagę!

Ale to nie wszystko. Moduły LED są zdecydowanie bezpieczne: nie zawierają rtęci, nie emitują promieniowania IR i UV (z wyjątkiem białych diod LED, które emitują niski poziom UV) i są zasilane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z najistotniejszych celów działalności przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zachęcenie użytkowników do świadomego i odpowiedniego wykorzystywania oświetlenia, jak również do użytkowania i instalowania takich typów i ustawień oświetlenia LED, które pasują do danych okoliczności oraz obszarów działania człowieka, nie obciążają oczu i są bezpieczne.

Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą Państwu, które źródło światła LED będzie optymalne dla Państwa oczekiwań. Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz adres galeria (kontynuuj)