Bezpieczeństwo randki w ciemno

Autor: Darwin Bell
Randki to temat , o którym można mówić i mówić. Wiele osób je uwielbia, bez trudności flirtuje, spotyka się z nowymi ludźmi, lubi wspólnie spędzone momenty i cieszy się każdą minutą. Część ludzi natomiast boi się randek. Odczuwają tremę, są niespokojni i robią wszystko, aby jak najlepiej wypaść. Bywa, że niestety osiągają przeciwny efekt. Nieważne jak podchodzimy do randek, każdy z nas ma choćby niewielkie doświadczenia w tej kwestii.

Ludzie, którzy nie mają kłopotów z kontaktami, którzy nie boją się podejść do obcej osoby i rozpocząć rozmowę na pewno preferują właśnie ten sposób rozpoczynania nowych znajomości. Jednak co z tymi wstydliwymi, stremowanymi osobami, które na myśl o rozmowie z kimś obcym czują supeł w brzuchu i plącze im się język? Receptą dla nich może być portal randkowy.

Naturalnie, ryzyko jest spore. Tak naprawdę właściwie nigdy nie możemy mieć pewności, że człowiek z drugiej strony monitora jest tym, za kogo się podaje. Nawet w najbezpieczniejszych, sprawdzonych i moderowanych portalach bywają ludzie, którzy będą udostępniali fałszywe informacje o sobie, niestety musimy się z tym liczyć. Należy być czujnym . Ale niewątpliwie bardziej prawdopodobne jest, że poznamy kogoś wartego uwagi. Łatwiej jest spotkać się na żywo gdy już napisaliśmy z drugą osobą parę wiadomości. Randki przez internet są teraz jakimś remedium na nieśmiałość. Warto wykorzystywać możliwości internetu, ale należy robić to ostrożnie. A może uda się nam poznać naszą drugą połówkę. Dzisiejsze długoletnie związki powstają w taki sposób coraz częściej.

Randki w sieci na