Mniej energochłonne diody LED w trosce o ekologię.

Finalnym wyjściem zatem byłoby stosowanie oświetlenia przyjaznego środowisku, dzięki któremu można zredukować wykorzystanie energii oraz wydzielanie CO2, takiego jak mało energochłonne lampy LED.

Światło diodowe

Autor: LARS
Źródło: LARS

Na nieszczęście, jak dowodzą eksperci, znaczna część Polaków nada; nie ma pojęcia o dyrektywach Unii Europejskiej, zmuszających nasz kraj do zmniejszenia wykorzystania prądu o minimum jedną piątą i zmniejszenia ilości niebezpiecznych substancji wydzielanych do środowiska i nie zważa na modernizację iluminacji. Tymczasem innowacyjne rozwiązania LED znakomicie wpasowują się w trend proekologiczny. Diody led poza ich niepodważalnymi walorami energooszczędnymi, są wolne od szkodliwych substancji takich jak rtęć, ponadto są stworzone z uwzględnieniem ewentualności bezproblemowego demontażu i recyklingu.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace

Autor: Pointb
Źródło: Pointb

Firma LED Solutions Polska stworzono z myślą o propagowaniu energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych w wielu sferach funkcjonowania – od gospodarstw domowych, poprzez instytucje aż po rozległe pomieszczenia przemysłowe. Mamy bowiem świadomość, że w dobie galopującej degradacji środowiska naturalnego wszyscy powinni mieć własny udział w zmniejszeniu wydzielania dwutlenku węgla i zużycia energii elektrycznej.

Na naszej stronie z oświetleniem na znajdziecie Państwo dużo „zielonych produktów”, mieszczących się w normach UE.

Zajmują Cię nowinki? Więc bądź na czasie (https://www.pitprojekt.pl/bazawiedzy/pit-czy-mozna-odliczyc-dziecko-od-podatku/)! Dlatego powinieneś przejrzeć nowy artykuł na frapujący temat, by dotrzeć do bardziej dokładnych informacji.

Naszych klientów na pewno ucieszy fakt, że dzięki nabyciu energooszczędnego oświetlenia LED mają prawo oczekiwać nie tylko błyskawicznego zwrotu inwestycji, ale też przyczynić się do naprawy stanu przyrody, za pomocą redukcji CO2, a tym samym ograniczeniu efektu cieplarnianego.

Żarówka energooszczędna

Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com

Dobrym pomysłem jest też zapoznać się z naszym unikalnym programem LEDleasing przygotowanym w celu ograniczenia zużycia energii elektrycznej dzięki zastąpieniu starego lub niewydajnego oświetlenia na nowoczesne oświetlenie LED przy równoczesnym nieponoszeniu kosztów inwestycyjnych ze strony zainteresowanego. O jego najważniejszych założeniach możesz przeczytać tutaj: