Od czasu do czasu każdy potrzebuje odrobinę gotówki – wtedy możemy pomyśleć o prędkiej pożyczce, która powinna uratować nam życie

Przytrafiają się czasami takie momenty, gdy potrzebujemy większej ilości gotówki. Powodem może być rewelacyjna sposobność kupna auta czy wyjazd last minute.

Możemy mieć jakieś zaskórniaki, ale gdy takowych nie posiadamy, to warto użyć prędkiej pożyczki.
prezentacja marketingowa

Autor: Gaith Saqer
Źródło: http://www.flickr.com
Internet - krajobraz

Autor: Christoph Scholz
Źródło: http://www.flickr.com
Pożyczka w Vivus jest takim typem wsparcia, które mamy możliwość wziąć bardzo prędko przy minimalnych formalnościach – strona (strona). Możemy pożyczyć maksymalnie 5000 złotych. Jeśli oddamy je dość szybko, to kredyt będzie niemal bez żadnych opłat. Czas oddania to miesiąc, ale możemy oddać należności wcześniej jeżeli zechcemy. Udogodnienie jest ogromne, gdyż nawet nie jesteśmy zmuszeni opuszczać domu, żeby dostać pieniądze na swoje konto. Wystarczy, że założymy konto na stronie online i wypełnimy wszystkie wymagane rubryki z naszymi danymi. Pożyczanie gotówki wcześniej nigdy nie było tak proste. Nie minie kwadrans, a cała kwota będzie już na naszym koncie.

Niektóre banki zapewniają mnóstwo atrakcji i zniżek dla tych klientów, którzy założą konto dla firmy jednoosobowej – w najnowszym wpisie. Prowadzenie takiego konta bywa najczęściej bezpłatne. Na dodatek jako właściciele firmy mamy daną możliwość robienia na koncie dużego debetu. Może nam to bardzo ułatwić funkcjonowanie, gdyż zapewni nam to płynność finansową w niektórych ciężkich miesiącach.

Dla niejednej firmy jest to duże udogodnienie, w szczególności jeśli jest małą jednostką i ważny jest dla niej każdy grosz.