Który dron na początek do nauki fruwania?

To pytanie zadaje sobie wielu początkujących „droniarzy”, jacy jeszcze niczym nie latali, chcieliby prawdopodobnie zasuwać wyścigowymi 250-tkami albo kręcić obrazy w 4K DJI Phantom 3 Professional, ale mimo wszystko od czegoś muszą zacząć, ażeby nabrać jakiejś wprawy, zaliczyć pierwszego kreta.

Harman Kardon ONYX

Autor: Harman Kardon
Źródło: Harman Kardon
DJI Phantom 3 Professional

Autor: Sony
Źródło: Sony
Ewidentne jest, że takich lotów nie wykonuje się sprzętem za 5 tyś. PLN chyba, że kogoś na to stać albo ma nerwy ze stali – polecam DJI Phantom 3 Standard.
lampa

Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Cheerson CX-10 – koszt: 50 – 100zł. Przyrząd, od jakiego zaczynały własną przygodę z dronami tysiące ludzi na całym świecie. Jest to równocześnie jedna z najmniejszych tego wariantu zabawek i – paradoksalnie – może być to spora komplikacja w nauce. Cheerson CX-10 mierzy jedynie 4 x 4 cm więc bez kłopotu mieści się na dłoni. Możemy zabrać go wszędzie, możemy nim latać po mieszkaniu, w pracy czy nawet w pojeździe dzięki czemu możliwe będzie stałe ćwiczenie zachowań, nawyków a także szlifowanie umiejętności. Atutem jest również cena – nowa odsłona Cheerson CX-10A z ponadplanową opcją Headless kosztuje niżej 100zł.

Zainteresował Cię ten temat? Niezwykle nam miło. Po dodatkowe informacje przejdź do nowego linku – tam przygotowaliśmy dodatkowe wątki.

Wadą tej zabawki może być paradoksalnie jej rozmiar, bo ucząc się na podobnym sprzęcie przyzwyczajamy się do jego „lekkości”, do ruchów ledwo parę kroków od siebie (dalsze loty zwykle kończą się stratą orientacji gdzie jest przód drona, ) – wszystko to, z czym nie będziemy mieli do czynienia przy lotach większymi sprzętami – koniecznie wskocz na

Zatem nabywajcie Cheersona CX-10 dla czystej rozrywki oraz rozkoszy z latania tym liliputem, do nauki tak – uczy pewnych nawyków, jednakże analogia do lotów większymi dronami jest tutaj małe. Poważnym przyrządem jest DJI Phantom 3 Standard.