Jak wybrać odpowiednią butelkę na wodę?

Czy pamiętasz, co jest podstawowym składnikiem ciała człowieka? To woda – płyn, bez jakiego nie żylibyśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez pożywienia możemy przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę maksymalnie tydzień. Jest nam potrzebna do życia, a co dzień powinniśmy pić około 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy bądź pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, wówczas ta ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy odpowiednia butelka na wodę z filtrem.

butelka na wodę

Autor: The Official CTBTO Photostream
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż na rynku jest sporo butelek, z jakich możemy skorzystać, to na szczególną uwagę zasługuje jedna z nich. Jest to butelka z filtrem węglowym, która przyczyni się do tego, iż w końcu nie będziesz zmuszony wciągać do domu 5-litrowych baniaków bądź kolejnych butelek oraz buteleczek. Czym się wyróżnia? To przede wszystkim butelka wielorazowego użytku, dlatego będziemy mogli ją wykorzystywać przez długi czas, wystarczy tylko systematycznie zmieniać filtr węglowy, który jest jej najważniejszym elementem.

Dzięki filtrowi możemy nalać do butelki wodę prosto z kranu, nie obawiając się o zanieczyszczenia, jakie dostają się wraz z nią. Filtr eliminuje wszystko co niebezpieczne, równocześnie zatrzymując cenne dla organizmu pierwiastki oraz minerały.

Poznaj dokładniej tę sprawę i zobacz treść na stronie (http://www.alpaki.pl/). Są tam pokrewne teksty, zatem zapewne znajdziesz dla siebie coś wartościowego!

Nie trzeba czekać na filtrowanie wody, gdyż dochodzi do tego automatycznie wraz z jej wlewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest również nadzwyczaj stylowa, więc możemy wziąć ją ze sobą praktycznie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy przyjdzie czas ich wymiany – a starcza na około trzysta napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.

butelka

Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com

Warto też kupić dzbanek z filtrem, by cieszyć się czystą wodą także w domu.

Nasze nowe artykuły są równie interesujące, co ten. Zatem najedź na link tutaj skrzynka gazowa wymiary i oglądaj skrupulatne wiadomości. Namawiamy!

Autor:

Nasz organizm w więcej niż połowie swej objętości złożony jest z wody, zatem należy uzupełniać jej braki. Nie zastępujmy jej napojami lub zbyt słodkimi sokami, ponieważ sama woda jest najzdrowsza, a jej regularne picie efektywnie eliminuje z naszego organizmu niepożądane toksyny i pokonuje wiele dolegliwości, a zwłaszcza tych dotyczących żołądka, w tym zaparć lub wzdęć. Dlatego szybko zaopatrzmy się z przedstawioną butelkę, a każdego dnia będziemy mogli cieszyć się z wyjątkowego smaku wody i zatroszczymy się o swoje zdrowie.