Czym cechują się nowiutkie i bardzo ciekawe mieszkania na wrocławskim Psim Polu na osiedlu pod nazwą Olimpia Port?

Wrocław to piękne wielowiekowe miasto, które widnieje na mapach niemalże od początków funkcjonowania państwa ojczystego. Kiedyś było określane jako miasto stu mostów, choć przed drugą wojną św. było ich ponad 300.

Zabytkowy Rynek, słynne wrocławskie ZOO, Panorama Racławicka, lub śliczne wrocławskie parki to jedynie parę z pretekstów, dla których warto osiedlić się we Wrocławiu.
olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com
A w jakim miejscu dobitnie? Najlepiej na nowo oddanym do użytku osiedlu o nazwie Olimpia Port, jakie usytuowane jest w regionie Swojczycach. To niezwykle atrakcyjna kraina, ponieważ znajduje się tylko kilka minut drogi od serca Wrocławia. Sama inwestycja deweloperska pod nazwą Olimpia Port to wykonana w drugiej poł. 2016 roku i składa się z trzynastu cztero lub pięcio poziomowych domów. Te natomiast posiadają dokładnie 352 piękne lokale, z których rozlega się śliczny krajobraz na Odrę. Należałoby także wspomnieć, iż wszelakie budynki w zespole Olimpia Port mają poziomy podziemne. W nich również zaplanowano miejsca postojowe dla lokatorów Olimpia Port.

Osiedle Olimpia Port to najlepsze stanowisko do osiedlenia sie ze swą familią, ponieważ kupując jedno z oferowanych mieszkań, nabywca otrzymuje nie wyłącznie kilka cegieł, lecz niezwykle wygodny lokal w bardzo właściwej lokalizacji. W pobliżu są szkoły, sklepy oraz inne punkciki użyteczności miejskiej. Nie ma również żadnego kłopotu z komunikacją z pozostałymi częściami stolicy Dolnego Śląska.

Do Olimpia Port dojeżdża parę kluczowych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Sympatycy uprawiania sportu również znajdą tutaj nie lada niespodziankę – jest to Ślęza.

Jeżeli zaciekawiły Cię informacje w naszym tekście, to doczytaj tu (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/tworzenie-oprogramowania/tworzenie-aplikacji) następne tematy na następnej stronie, która jest pod podanym linkiem.

W pobliżu mieści się również klub kolarski.