Czemu warto trochę zadbać o swój telefon zakładając na niego porządny futerał lub etui.

Nowo sprzedawane telefony mają także nowe ekrany i obudowy, lecz niekiedy starczy parę dni trzymania w torebce albo kieszeni, aby po tym wyglądzie nie został nawet ślad.

Z tego też powodu jeśli ktoś będzie chciał na dłużej zachować swój sprzęt w odpowiedniej formie, a jednocześnie dać mu większe bezpieczeństwo na wypadek jakiś uderzeń czy upadków, to powinien zainwestować w jakiś pokrowiec. Nawet te bardzo tanie, za kilkanaście złotych już w jakiś sposób urządzenie zabezpieczą, a niektóre odmiany są naprawdę skuteczne. Nie można też zapomnieć o funkcji ozdobnej, sporo pokrowców i etui jest bardzo estetycznie i ładnie wykonanych. Na rynku wybór takich gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy posiadacz komórki bez problemów może odpowiedni huawei (sprawdź pokrowiec Huawei Y3) y3 etui znaleźć dla siebie.

obudowa huawei y5

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo popularne są na przykład pokrowce wykonane z plastiku lub trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo dobrze przed tego typu rzeczami chronią także etui silikonowe, zakłada się je na tył i boki komórki. Dzięki swojej elastyczności doskonale absorbują one energię, i niejeden smartfon dzięki nim uratował się od uszkodzenia. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że jakiś element zewnętrzny przypadkiem pęknie, to też dużego problemu z reguły nie powinno być.

Do większości wersji telefonów dokupić bowiem można jakieś obudowy i je po prostu wymienić. Co więcej, w przypadku niektórych modeli druga obudowa huawei (zobacz pokrowiec Huawei Honor 7C) y5 znajduje się w zestawie, jaki się kupuje.