Czemu warto trochę zadbać o swój telefon zakładając na niego porządny futerał lub etui.

Nowo sprzedawane telefony mają także nowe ekrany i obudowy, lecz niekiedy starczy parę dni trzymania w torebce albo kieszeni, aby po tym wyglądzie nie został nawet ślad.

Z tego też powodu jeśli ktoś będzie chciał na dłużej zachować swój sprzęt w odpowiedniej formie, a jednocześnie dać mu większe bezpieczeństwo na wypadek jakiś uderzeń czy upadków, to powinien zainwestować w jakiś pokrowiec.

Kliknij w tym miejscu, sprawdź ofertę inspekcja paneli fotowoltaicznych naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, więc nie będziesz żałować!

Nawet te bardzo tanie, za kilkanaście złotych już w jakiś sposób urządzenie zabezpieczą, a niektóre odmiany są naprawdę skuteczne. Nie można też zapomnieć o funkcji ozdobnej, sporo pokrowców i etui jest bardzo estetycznie i ładnie wykonanych. Na rynku wybór takich gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy posiadacz komórki bez problemów może odpowiedni huawei y3 etui znaleźć dla siebie.

obudowa huawei y5

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo popularne są na przykład pokrowce wykonane z plastiku lub trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo dobrze przed tego typu rzeczami chronią także etui silikonowe, zakłada się je na tył i boki komórki. Dzięki swojej elastyczności doskonale absorbują one energię, i niejeden smartfon dzięki nim uratował się od uszkodzenia. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że jakiś element zewnętrzny przypadkiem pęknie, to też dużego problemu z reguły nie powinno być.

Do większości wersji telefonów dokupić bowiem można jakieś obudowy i je po prostu wymienić. Co więcej, w przypadku niektórych modeli druga obudowa huawei y5 znajduje się w zestawie, jaki się kupuje.