W jaki sposób urządzić skład?

Wygodny magazyn to podstawa działalności wszystkich marketów, hurtowni, zakładów wytwórczych a także usługowych.
Miejsce do składowania musi być jednak niesłychanie gruntownie przemyślane, w przeciwnym razie korzystanie niego stanie się męczarnią dla pracowników.

Pierwsza sprawą, o jaką należy zadbać to stosowny dobór sprzętów, na których będą magazynowanie produkty. Dobór regałów opiera się na rodzaju towarów, ich wadze, ilości itd. Najwygodniejszym (a także równocześnie wszechstronnym) rozwiązaniem są regały magazynowe paletowe. Regały posiadają wygodne półki, które zamontowane są na stelażu metalowym. Regały metalowe natomiast mają dużo ogromniejszą nośność od zwyczajnych mebli drewnianych, gwarantują także dostęp do towaru ze wszystkich stron. Mają węższe półeczki, dlatego możemy postawić je niemal wszędzie – zajmą stosunkowo mało miejsca. Rewelacyjnie nadają się do składowania małych pakunków i obiektów, jakich waga nie przekroczy 100 kg, często są wybierane przez bary jako wyposażenie bazy.

Godny zainteresowania tekst, czyż nie? Skoro tak uważasz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie (https://sklep.labempire.com.pl/triton-x-100,3,11878,8694), którą także bez wątpienia uznasz za pożyteczną.

Oba rodzaje regałów różnią się troszkę między sobą, co przynosi duże możliwości aranżacyjne w aranżowaniu składu.

bieganie

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Regały magazynowe Linde – (wózek widłowy elektryczny) – ogromne hale, składnice, w jakich są towary o dużej wadze nastręczają użycia magazynowych regałów. Ich półki mogą wytrzymać nawet 1000 kg. Mimo tak dużego obciążenia, regały nie dewastują podłoża – wszystko dzięki użyciu metalowej, wytrzymałej konstrukcji jak też specjalnej stopy, która odpowiada za równomierne rozłożenie nacisku.

Regały posiadają duże, przestronne półki, na jakich można składować wszystkie produkty o większych gabarytach, meble. Niesłychanie wygodne są regały jezdne, które można przemieszczać z miejsca na miejsce.