Myślisz, którą kamerkę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawimy polecany przez nas model

Nie od wczoraj wiadomo, że kamerka GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach praktycznie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportów, chcącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy dużo podróżujesz, niewątpliwie kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.

Jakkolwiek kosztuje całkiem sporo, jest to wydatek, którego zdecydowanie nie będziesz żałował – dzisiaj podpowiadamy, który z modeli aktualnie obecnych na rynku rekomendujemy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowalać się najmniejszą jakością.
GoPro Hero+ LCD
Kamerą, którą najmocniej polecamy, jest aktualnie GoPro Hero+ z ekranem LCD. Stare kamery nie miały w ogóle wyświetlacza, co jednak przy większym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego bez wątpienia warto zainwestować od razu w wersję z wyświetlaczem. Dodatkowo ekran LCD daje właściwie gwarancję, iż będziesz przez długie lata wszystko dokładnie widzieć, bez konieczności dokonywania żadnych zmian w swojej kamerce.
rakieta nośna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Co poza LCD?
Wyświetlacz LCD to nie jedyne, co jest w stanie zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD.

Wejdź do serwisu twórcy (https://north.pl/producenci/czesci-zelmer,g610818.html), jeżeli zaintrygowały Cię informacje podane w naszym tekście. Tam znajdziesz znacznie więcej detali.

br>
Zamieszczone w tym miejscu wiadomości są według Ciebie zbyt lakoniczne? Jeśli tak, to wejdź na stronę, na której przeczytasz pokrewne kwestie.

Jest to oczywiście kamera wodoodporna, która umożliwia wykonywania zdjęć nawet na głębokości czterdziestu metrów! To na pewno ogromne udogodnienie, bowiem poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzanie jej na tak wielką głębokość, co było pewnym problemem szczególnie dla nurków.

Dodatkowo GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez żadnego kłopotu ściągniesz na swój telefon! To oczywiście ogromne udogodnienie i znaczna zmiana w porównaniu do wcześniejszych modeli kamerki.