Czemu po zakupie nowego smartfona warto zastanowić się nad tym, żeby zabezpieczyć go etui czy pokrowcem.

Kupując nowy smartfon najczęściej jest on bez żadnego zabezpieczenia. Co prawda współczesne smartfony niejednokrotnie mają ekrany z hartowanego szkła i mocne obudowy, jednak i tak należy pomyśleć o tym, żeby zakupić jakieś etui czy pokrowiec.

malunek - Internet

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet twarde szkło po wielu spotkaniach z kluczami w torebce może się porysować, a na obudowie będą się pojawiały przebarwienia i rysy. Dodatkowo spora część etui asus zenfone 2 laser ze500kl będzie dodatkowo chronić przed upadkami czy uderzeniami, które niejednokrotnie się kończą poważnymi i przede wszystkim drogimi uszkodzeniami. Z tego też powodu należy od początku zadbać o ten gadżet, bo będzie on naprawdę bardzo przydatny podczas użytkowania smartfona i może znacznie wydłużyć jego życie.
zabawa

Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
rozdzielczość

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku wybór najróżniejszych pokrowców i etui jest naprawdę spory, więc każdy bez problemów znajdzie coś pasującego do wymagań i potrzeb.

Przedstawiana tu kwestia jest dla Ciebie użyteczna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu, który opisuje zbliżone tematy.

Sporą popularnością na przykład się cieszą kabury, jakie można wygodnie przypiąć na pasku i nie trzeba wtedy nosić urządzenia w torebce albo kieszeni. Wiele osób wybiera także silikonowe Sony Xperia X etui, które doskonale chroni przez uszkodzeniami mechanicznymi, a poza tym ładnie się prezentuje. Jeśli ktoś potrzebował będzie odpowiedniej elegancji i stylu, to w jego przypadku bardzo dobrze się sprawdzą pokrowce wykonane ze skóry.

Bardzo stylowo się one prezentują, chociaż cena ich jest sporo wyższa niż pozostałych modeli. Rzecz jasna nie można też zapomnieć o etui zrobionych z plastiku i poliwęglanów, one także się cieszą sporym zainteresowaniem.