Pierwszy samochód dla naszego malucha

Tak zwane „pchacze” to pojazdy dla najmłodszych z dzieciaczków. Na co powinno się zwracać uwagę nabywając tego rodzaju zabawkę? Dobrze aby oparcie zostało przewidziane tak, aby pociecha mogła się na nim podeprzeć w czasie nauki chodzenia, wówczas jeździk zmienia się w pierwszy chodzik. Takowe jeździki dzięki swoim różnorodnym zastosowaniom sprawiają pociechom masę zabawy. Mogą na nich jechać, mogą je także przesuwać. Zabawki takowe przeznaczone są zazwyczaj dzieciom od 9 do 36 miesiąca życia.

Posiadają z reguły parę różnorodnych zastosowań, zależnych od etapu rozwoju dziecka. Kształtują one umiejętności motoryczne, synchronizację ruchowo-wzrokową jak też słuchowo-ruchową również zdolności muzyczne. Bezpieczeństwo malucha zagwarantuje poręcz ochronna i pasy bezpieczeństwa. Po zdjęciu bazy opiekunowie mogą prowadzić jeździk trzymając go za dodatkową rączkę.

Jeżeli zainteresował Cię tego typu artykuł, zobacz dodatkowe wiadomości w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam Stadnina ISKRA, odnajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Jeździki takowe wyekwipowane są częstokroć w panel z światełkami jak też dźwiękami którym dziecko bawić się może także po ściągnięciu go z jeździka.

jeździk dla dzieciTrochę większemu szkrabowi możemy kupić autko dla dziecka (np.: ) napędzane za pomocą akumulatorów. Można spotkać podobne autka znakomicie stworzone, będące miniaturami prawdziwych modeli. Chromowane, plastikowe dodatki, wyprofilowane siedzenie z pasami ochronnymi, fantastyczny design na pewno zachwyci każdego małego a i niechybnie większego kierowcę. Takim pojazdem możemy sterować za pomocą pilota, starsza pociecha ma możliwość sterować samochodzikiem samodzielnie. Najlepiej gdy koła wader zestaw do sprzątania obtoczone będą gumową opaską, co ma za zadanie tłumić drgania oraz głośną jazdę po twardym, nierównym podłożu.

Dzięki dwóm mocnym napędom i dwóm bądź trzem szybkościom takie samochodziki bez większego kłopotu radzą sobie z niedużymi wzgórkami, nierównościami bądź trawnikiem. W trakcie jazdy w samochodzie świecą się śliczne, ledowe światełka. Jak przystało na sportowy wóz na desce rozdzielczej widać podświetlone zegary: obrotomierz i prędkościomierz. Deska rozdzielcza posiadać także może: podświetlany wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów, radio FM a nawet możliwość podłączenia MP3. Takowe autko dla dziecka najczęściej zawiera: przełącznik sterowania pojazdem, hamulec działający po zdjęciu nogi z pedału gazu, rozmaite efekty dźwiękowe a także ładowarkę sieciową.