Co przygotować na prędki, tani a także smakowity obiadek?

Smaczne jak też pożywne danie nie oznacza ogromnych wydatków. Sprawunki najlepiej zrobić w dyskoncie, aczkolwiek mnóstwo produktów, jakich potrzebujemy, aby przyszykować tani obiadek, posiadamy w domku.

program komputerowy

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Jak nie ziemniaki, jak nie makaron, to… kaszka kuskus. Czy też jaglana. W dowolnej wersji z opcjonalnymi komponentami. W zanadrzu mam dla przykładu recepturę na słodko: kasza kuskus z filetem z kurczaka, ananasem, rodzynkami i przyprawami (curry, kardamon, cokolwiek). Możemy również dołożyć pomidorki, paprykę albo dynię… – znowu pełna dowolność. A jak ktoś nie znosi jakiegoś składnika, to wystarczy go nie uwzględnić.

Gdy (http://www.urbanski.pldoskonałym podejściem w momencie gdy zapasy w chłodziarce wyczerpią się, bądź gdy brakuje nam jakiegokolwiek składniku do w/w potraw, albo… w okresie zimowym gdy sezon na większość warzyw jak też owoców się już zakończył. Możemy ich też użyć jako bazy do mnóstwa dań. Możesz dla przykładu zamrozić fasolkę szparagową, pieczarki. Można również skorzystać z gotowych mrożonek, z zestawów jarzyn na patelnię itp.

Zamrażaj również gotowe potrawy, jak też rosół który może być bazą do innych zup ewentualnie do gulaszów. Co jednak uczynić gdy mamy naprawdę niewiele czasu? Zawsze pozostaje miejscowa pizzeria.