Telebim wewnątrz Radomiu – a więć, co dobrze jest wiedzieć na temat reklamie na drodze asfaltowej Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania przez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, w trakcie wjeżdżania na ulicę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę i teraz rozmyślasz nad tym, jaki to ma „przebieg” danych – a więc jak sporo ludzi go ogląda oraz jak mocno potrafi zwrócić czyjąś uwagę? Rozmyślasz nad tym, jak Twoja własna reklama wyglądałaby w tym dokładnym miejscu? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś, ponieważ mamy dzisiejszego dnia zamiar opowiedzieć wszystko co wiemy na temacik napomkniętego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim wewnątrz miasteczku Radom, a konkretniej – telebim Radom Maratońska, to równiuteńkie 15 metrów kwadratowych powierzchni, na której odnajdziemy przeróżne reklamy usług, oferowanych na terenie Radomia. Ów telebim, znajduje się dokładnie przy skrzyżowaniu dróżki krajowej nr 12 obok ulicy Maratońskiej a także ulicy Limanowskiego, oraz wewnątrz sąsiedztwie skrzyżowania ulicy 1905-go roczku oraz Wierzbickiej. Jeśli chodzi o jego rozdzielczość, to wynosi 512 na 288 a jego proporcje ekranowe wynoszą 16:9. Godziny emisji tego dokładnego telebimu są zawarte między godzinką szóstą rano a dwudziesta trzecią wieczorem, a ogląda go średnio w okolicy trzydziestu tysiaków przejezdnych „widzów” dziennie. Warto napomknąć, iż ów telebim znajduje się zaraz przy najważniejszym dojeździe od centrum z osiedla Borki, oraz osiedla Południe.

Niezbyt daleko telebimu znajdziemy dwa przystanki od komunikacji miejskiej, kościół, oraz cmentarz – nie istnieje możliwość również zapomnieć o wspomnieniu faktu, że jest to tak nazywana „trasa tranzytowa” mająca kurs: Łódź-Rzeszów, Lublin.

Jeśli musisz poznać prezentowaną problematykę dokładniej, wejdź na ten odnośnik, gdyż znajdziesz więcej porad w witrynie (http://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-swinoujscie), którą Ci sugerujemy.

Aby dowiedzieć się, jaki konkretnie jest koszt wynajmu telebimu trzeba skontaktować się z jego operatorem!