Jak najlepiej wykonać oznakowanie reklamowe, aby zobaczyła je jak największa ilość osób?

Współczesne agencje marketingowe nie zatrudniają wyłącznie specjalistów do spraw reklamy czy też artystów oraz copywrITerów. W takich agencjach znajdą również posadę osoby, które posiadają uprawnienia do przeprowadzania prac na znacznych wysokościach i uprawnienia elektryczne oraz inne wymagane certyfikaty.

podróż

Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tak dlatego, że oznakowanie reklamowe to nie tylko małe transparenty marketingowe, lecz także obszerne tablice czy wielkie płachty, które wieszane są w głównych lokacjach mnóstwa miejscowości. Dlatego, aby jak największa grupa osób posiadała do nich dostęp. Tu trzeba wspomnieć, że istnieje podział reklam ze względu na stanowisko jej umieszczenia. Istnieje więc reklama typu Out of Home, czyli zewnętrzna i wewnętrzna. Prowadząc swoją spółkę trzeba mieć w pamięci, że widoczność, prestiż oraz budowanie marki są wspomagane poprzez zewnętrzny wizerunek spółki. Nim więc klient (kliknij) się w tamtym miejscu znajdzie, powinien wcześniej obejrzeć zewnętrzne oznakowanie reklamowe firmy w postaci na przykład promocji na samochodzie czy na banerze.
W przeciwieństwie do promocji Out of Home, odmiana wewnętrzna posiada na celu zachęcenie klienta obecnego już w placówce spółki do dokonania decyzji, jaka w efekcie przyniesie korzyść materialną dla danej spółki.

Przekonać go mogą różne gadżety marketingowe (smycze, kubki czy zapalniczki) oraz np. broszury lub notesy. Istotne, żeby takie oznaczenie jednoznacznie łączyło się akurat z naszą spółką, ponieważ w czasach wielkiej konkurencji o pomyłkę nie jest trudno.