Najpopularniejsze trendy w biżuterii, czyli co jest na topie jeśli rozmawiamy o błyskotkach

W każdym sezonie na salonach zobaczyć możemy nowy trend, o którym prawie zawsze zapominamy, ale czasami zdarzy się, że któryś zostanie z nami dłuższy czas. Przyjrzyjmy się więc niektórym rozchwytywanym teraz fasonom, a może odkryjemy, że część z nich w żadnym wypadku nie jest tak innowacyjna jak nam się zdawało.

Para młoda na sali weselnej

Autor: Luis Roberto Lainez
Źródło: http://www.flickr.com
Główną tendencją tego sezonu jest z pewnością szczodrość w wybieraniu dodatków i absolutne nie ograniczanie się do jednej sztuki biżuterii, ponieważ tutaj rządzi idea im więcej tym lepiej. Trzy pierścionki na każdym palcu są więc serdecznie witane. (pierścionki zaręczynowe sklep internetowy) To samo odnosi się do kwestii łańcuszków, które zakładane warstwowo, stały się wykładnikiem podążania za modą. Najlepiej do tego przydają się delikatne złote nagrobek wrocław srebrne akcesoria połączone w spójny komplet.

Zobacz ten interesujący artykuł a jeżeli ciekawi Cię więcej informacji na omawiany temat to odkryj więcej tutaj – znajdziesz więcej informacji na to zagadnienie.

Przepych w pierścionkach i na szyi sprawia, że nadgarstki zostawia się nieosłonięte? Nic bardziej mylnego, gdyż i tu obecne jest szaleństwo i komponowanie wielu bransoletek w połączeniu z zegarkiem to kolejny hit tego sezonu. Jeśli pogrzebiemy w pamięci, odpowiednio dokładnie, może się okazać, że skądś już pamiętamy takie zamiłowanie do przepychu ozdób i mieszanie wszystkich stylów, w celu stworzenia różnokolorowej mozaiki. Taka tendencja ujawniła się też w latach osiemdziesiątych, tylko w trochę bardziej szalonej i neonowej kolorystyce.

Musimy przyznać, że obecne trendy są odrobinę delikatniejsze i łagodniejsze, co pod żadnym pozorem nie oznacza, że nudniejsze.A co się dzieje w przemyśle biżuterii ślubnej? W tej kwestii królują obrączki dwukolorowe. Są kombinacją dwóch często wykorzystywanych materiałów o odmiennych barwach.Kategoria obrączki dwukolorowe zawiera w sobie więc nie tylko najpopularniejsze połączenie, a mianowicie złoto ze srebrem, a również te bardziej niecodzienne, jak dla przykładu złoto białe z czerwonym. To jednak nie wszystko, gdyż w weselnych trendach znalazło się miejsce dla tak „nieślubnych” barw jak granatowy, a w niektórych przypadkach nawet i czarny. Ależ, co w tym dziwnego jeśli w obecnych latach już nawet ciemna suknia ślubna niespiesznie staje się czymś nie budzącym kontrowersji.

obrączki

Autor: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com
Dokładnie zauważamy, więc że sektor biżuterii podlega szybkim przemianom i rządzące tendencje zmieniają się,jak w kalejdoskopie. Jednakże, często zdarza się tak, iż za kilkanaście, kilkadziesiąt lat niektóre popularne teraz trendy powracają do łask – poznaj na stronie.