Jak zrobić bardziej atrakcyjnym swój motel?

Pensjonatów w Polsce jest dużo – bo i sporo jest tych miejsc, które są warte zainteresowania. Dziewicze Mazury, Morze Bałtyckie czy góry… To wyraźnie pokazuje, że Polska jest pięknym krajem. A więc zasadniczo jest gdzie wypocząć. Jednak wśród posiadaczy pensjonatów można zauważyć sporą konkurencję. To nie dziwi, bo w końcu w bardzo wielu przypadkach pensjonatów jest cała masa. Co w takim razie chcę powiedzieć właścicielom pensjonatu, którzy chcą w jakiś sposób skłonić podróżnych do tego by chętniej skorzystali z akurat ich gościny?

asprodukt, sauny, spa
Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest SPA. Choć SPA zapewne może się kojarzyć z wielkimi inwestycjami, to przecież nie piszę tutaj o jakichś bardzo dużych wydatkach. Zasadniczo mowa w tym momencie o niewielkim SPA, które może nie będzie najbardziej popularnym miejscem tego typu w okolicy, ale spowoduje, że będziemy mieli większą przewagę nad konkurencją. Porządne wyposażenie spa to podstawa, przecież choć zapewne nie mamy większej kasy, to tak czy siak nigdy nie powinniśmy zakładać, iż SPA (spabaltica.pl) może być biedne. Za odpowiednią jakość należy płacić. Więcej na o wyposażeniu spa tutaj. Kilka pomysłów na to, by rozwinąć swój pensjonat [link]

Szczególnie warto na poważnie pomyśleć o saunie. SPA nie posiadające sauny?? To cokolwiek dziwne. Bardzo lubię saunę, zresztą kto nie przepada za nią? Można powiedzieć, że jeżeli rozniesie się na świat wieść, iż w naszym pensjonacie jest klasyczna sauna, to pewnie po niedługim czasie dostrzeżemy znaczący wzrost liczby rezerwacji. Hej, w końcu jeżeli masz do wyboru: typowy pensjonat czy też to miejsce, w którym prócz łóżka właściciele zapewnili SPA, to pewnie wybierzesz drugą opcję. Będziesz miał okazję nawet nieco podwyższyć cenę, chociaż bez przesady.

sauna, wyposażenie spa

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
A więc: musisz na serio zastanowić się czy być może czymś wskazanym nie jest to, aby postawić u siebie SPA. Ostatnio kumpel zaproponował mi w sumie całkiem tanie projektowanie saun (np. ) – okazało się, że nie mówimy tutaj o dużych wydatkach finansowych. A więc: poszukujesz ciekawego udogodnienia, dzięki któremu nareszcie prowadzony przez Ciebie pensjonat będzie charakteryzował się lepszym poziomem? A więc serdecznie polecam postawienie SPA. W przeważającej większości przypadków będzie to fantastyczna inwestycja, której nigdy nie powinieneś żałować!