Zastanawiasz się nad elektronicznymi gadżetami? Przekonaj się, co powinno się dziś kupić

Na teraźniejszym rynku można znaleźć wiele gadżetów elektronicznych, jakie mogą zamącić nam w głowie. Na pewno uwielbiasz się nimi bawić i nie pogardziłbyś żadnym z nich, gdyż mogą być znakomitym sposobem na uprzyjemnienie wolnego czasu. Można na nich surfować w internecie, grać w gry, jak również czytać książki. Do najpopularniejszych urządzeń należą czytniki i tablety.
Czytniki są rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających czytać.

czytnik e-booków

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy mają książkę wszędzie, bowiem lubią wejść w świat bohaterów doznających niesamowitych, a czasami i zupełnie zwykłych historii. Niestety książki mogą dużo ważyć i często nie mieszczą się w niewielkiej, damskiej torebce. Ponadto ciągle należy chodzić po nowe – albo do biblioteki, albo do sklepu. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w czytnik Kindle, najbardziej popularny dzisiaj czytnik pośród klientów interesujących się powyższymi produktami.

Kindle nie jest kosztowny, a nawet z przesyłką z zagranicy będzie wynosić nas nie więcej aniżeli 500 zł. To suma, którą większość z nas może oszczędzić, dlatego zrezygnujmy z kupna koszulki albo następnej gry, a niedługo przekonamy się, iż się opłacało. Dodatkowo czytnik ten daje możliwość dostępu do bezmiaru pozycji, nie tylko książek, ale również (wróć) gazet, jak również można

kindle

Autor: bfishadow
Źródło: http://www.flickr.com

przenieść na niego tytuły, które już mamy na dysku, wystarczy przekonwertować je na właściwy format. Doskonałej jakości wyświetlacz pozwala na komfortowe czytanie w różnych warunkach, a bateria może wytrzymać nawet kilka tygodni. Z tej przyczyny również jeśli wyjedziesz na weekend, a zapomnisz ładowarki, niewątpliwie wytrzyma.

Drugim popularnym urządzeniem są tablety. Mają je aktualnie użytkownicy we wszystkich kategoriach wiekowych, począwszy od najmłodszych kilkulatków, po naszych dziadków, którzy również chcą być na czasie. Pozwalają surfować po internecie, grać w popularne gry, siedzieć na serwisach społecznościowych i być na bieżąco z filmami na Youtubie. Wśród tabletów na prowadzenie wysuwa się Nexus 7 – niedrogi, a równocześnie mający niejedną zaletę. Jest nią bez wątpienia wysoka wydajność, żywotność baterii oraz wyraźny ekran.
Teraz już orientujesz się, w jakie urządzenia dobrze się zaopatrzyć. Dzięki nim także długa podróż w autobusie nie będzie nudna.