Jaki stanik zakupić?

Nierzadko utyskujesz na swój biustonosz? Jest kłopotliwy? Spłaszcza ci biust albo uciska? Zobacz nasze porady.
Panie mają niekiedy kłopot z doborem odpowiedniego stanika do wymiaru jak też kształtu ich piersi.

adidasy

Autor: Clarks

Często utyskujemy, iż nasz biust jest za mały czy za wielki, iż nie można założyć każdej bluzeczki, dlatego że nie wyglądamy w niej w taki sposób, jak byśmy chciały. Znamy owe kłopoty bardzo dobrze, stąd przygotowaliśmy dla was nieco porad, który biustonosz nabyć, aby uzyskać korzystny efekt. Stanik bezszwowy – jest lekki, gładki a także bardzo dyskretny jak też wygodny. Rekomendujemy wkładać go pod lekkie oraz przylegające do ciała odzienia. Jeżeli nie potrzebujesz, aby stanik odznaczał ci się na ubraniu, to będzie to perfekcyjny wybór. Biustonosz plunge – wyraz plunge po angielsku oznacza zanurzyć się, a biustonosz typu plunge to taki, który ma za zadanie wyrzeźbić piękny, dekolt. Posiada miseczki o skośnych cięciach, niziutko wycięte, ich linia prowadzi skośnie przez piersi, są połączone wąskim łączeniem . Biustonosz (zapraszam tutaj…) plunge może być usztywniany bądź nie.
Bardotka – to biustonosz usztywniany – bezpłatny dostęp – zupełnie. Często występuje jako model bez ramiączek. Dzięki sztywnej konstrukcji podtrzymującej powiększa biust, przydaje mu ładny kształt oraz zbiera piersi bliżej siebie tworząc tak zwany efekt „rowka”. Kapitalny tak dla pań o dużym jak też niedużym biuście. Warto zakładać go pod suknie czy bluzki z dużym dekoltem.
Stanik z fiszbinami – czyli usztywniany z pomocą plastikowych lub metalowych drutów. Sprawdza się szczególnie przy obfitym czy obwisłym biuście. Do zestawu warto dopasować stringi damskie – .