Program rozliczający PIT drogą internetową- spore udogodnienie dla podatników

Rozliczenie PIT przez internet 2014 będzie banalne jak nigdy do tej pory, jeżeli w trackie wypełniania oświadczenia podatkowego skorzystają Państwo ze specjalnie przyszykowanego przez nas narzędzia.

Rozlicz się przez internet

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki naszemu gratisowemu programowi mają Państwo możliwość stworzenia i właściwego uzupełnienia formularza deklaracji, który następnie można wydrukować i wysłać w standardowy sposób do stosownego urzędu, bądź skończyć proces przez Internet i wysłać zeznanie podatkowe bezpośrednio do systemu PITAX – pity za rok 2016

Druga ze wskazanych opcji jest wyjątkowo prosta i wygodna, a jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie spróbował rozliczyć się z fiskusem w formie e-deklaracji, to obowiązkowo musi zaznajomić się z naszym programem.

Jeśli zainteresował Cię niniejszy tekst, szybko sprawdź jeszcze ten odnośnik! To świetna oferta (https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/) i tutaj znajdziesz dodatkowe informacje.

Uzupełnianie zeznania podatkowego jest proste i potrwa jedynie parę minut, dzięki czemu zaoszczędzić można czas, który do tej pory byli Państwo zmuszeni spędzać przy ręcznym uzupełnianiu formularza oraz w kolejkach na poczcie lub w urzędzie skarbowym.

Proces uzupełniania należy rozpocząć od przyszykowania koniecznych dokumentów oraz wybrania rodzaju deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT-37 i inne). Korzystając z naszego programu mają Państwo gwarancję, że opiera się on jedynie na aktualnie obowiązujących wzorcach formularzy.

obliczenia

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Następnie zeznanie podatkowe trzeba uzupełnić we wskazanych przez program rubrykach zaczynając od wprowadzenia swoich danych i informacji o wysokości i tytułów dochodu. W razie pojawienia się pomyłek albo pominięcia obowiązkowych rubryk program poinformuje Państwa o tym na bieżąco.

Nasz materiał, który na tej stronie publikujemy, jest bardzo interesujący, ale warto dodatkowo zobaczyć pokrewne treści – więcej pod tym linkiem.

Po wpisaniu wskazanych powyżej informacji pozostaje już jedynie zaznaczyć przysługujące zniżki oraz zadecydować o przekazaniu 1% na rzecz wybranej organizacji użytku publicznego.

inne informacje: Pamiętajmy, żeby rozliczyć pit!