Recenzja książki Leksykon VAT 2012.

Przedsiębiorstwa prowadzące biznesy w naszym kraju mogą odliczać VAT z większej części zakupów, które mają wliczone, jako koszty. Przy opodatkowaniu tym obowiązuje tak zwana zasada samo deklarowania, czyli opierająca się na tym, że podatnik sam oblicza i wpłaca do adekwatnego urzędu skarbowego wyliczony podatek VAT.

podatki

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Opis książki Leksykon VAT 2012 jest jedną z bardzo znanych książek w Polsce, która wydawana jest co roku już od paru lat. Zawiera ona wiele odpowiedzi na ciężkie pytania dotyczące VAT (zobacz https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-przeprowadzic-remanent-w-firmie)-u. Leksykon VAT był nieraz nagradzany. Posiada skrupulatne i przejrzyste opracowanie dylematów związanych ze stosowaniem aktualnych na rok 2012 zarządzeń o VAT.

Znajdujący się tu nieskomplikowany system haseł ułatwia bezproblemowe wyszukanie pożądanego zagadnienia. Książka ta nie jest nie należy do najtańszych, ale jest warta swojej ceny. W najnowszym wydaniu odszukać można również aktualne stawki podatkowe na obuwie dziecięce czy też zmiany w zakresie wzorów zmiany opodatkowania liczonego za rok 2011. Książka dostała bardzo dużo nagród sfer rzeczoznawców podatkowych, co dało jej doskonałą opinię. Stała się najbardziej wziętą książką podatkową obecnych lat.

pieniądze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Napisana jest niezwykle łatwym i komunikatywnym językiem Można powiedzieć, że na bank jest to obowiązkowa lektura książka czarodzieje hateway dla każdego podatnika VAT. Odnaleźć tutaj można także bardzo dużo nowych , niepublikowanych jak dotąd jak na razie decyzji wyroków sądów administracyjnych, odnoszących się do aktualnie panującej regulacji podatku VAT (od wyrobów i usług). Książka ta zawiera dwa tomy – tom pierwszy ma aż 1667 stron, a tom drugi 360 stron. Nabyć ją można w księgarni jak także zamówić przez Internet. Na stronach internetowych, gdzie można ją zamówić, można również poczytać opinie na jej temat.