Sprawdzamy gadżety – Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70

Co rusz natykamy się na nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam bliskie, ale niektóre faktycznie warto przetestować, by przekonać się, jak bardzo mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie i sprawić, iż załatwianie niektórych spraw z łatwością można będzie przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając nasz czas. W tym artykule pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele smartphonów : Samsung Galaxy Xcover 2 oraz LG L70, testując ich kluczowe zalety.

Samsung Galaxy Xcover 2 – to telefon nowej generacji, którego max. czas działania wynosi aż 570 h. Oznacza to, iż bez przerwy może pracować przez niemal 24 doby.

Kliknij na ten odnośnik i poznaj więcej szczegółów w tekście (http://systemy-pasywne.pl/fotowoltaika-wielkopolskie/) – zamieszczone tam materiały pogłębią Twą wiedzę na poruszany w powyższym tekście temat.

Samsung Galaxy Xcover 2 test to nie tylko dane, ale faktyczne możliwości. A tych nie brakuje. System Android, ekran dotykowy, możliwość użycia karty SD to zaledwie niewielka ich część. Wielką zaletą są opcje transmisji danych na wielu płaszczyznach, od WiFi, Bluetooth, HotSpot, poprzez HSPA, HSUPA i WAP, aż do USB oraz GPS.

Ten telefon sprawdzi się rewelacyjnie w pracy biurowej, ponieważ prócz funkcji takich jak połączenia oczekujące i przekierowanie połączeń, ma również protokoły email i pomocny słownik XT 9. Samsung Galaxy Xcover 2 test jest dowodem, iż jest to urządzenie najnowszej generacji, dzięki któremu możemy prowadzić videorozmowy, słuchać radia, a nawet obejrzeć film. Szybki przelicznik walut, organizer, zegarek i stoper docenią wszyscy użytkownicy, którzy potrzebują odpowiedzi na nurtujące pytania, w krótkim czasie.

telefony LG

Autor: LG
Źródło: LG

LG L70 – współczesny telefon z ekranem dotykowym, z wbudowanymi wieloma funkcjami, które znacznie ułatwiają prace, ale także zapewniają wiele rozrywki, różnego typu. LG L70 test udowadnia, iż model posiada dobry aparat 5 Mpx, a ponadto rozdzielczość wynoszącą 2592×1944 px, co na pewno docenią zwolennicy robienia zdjęć telefonem. LG L70 potrafi nagrywać filmy w formacie MPEG 4. To uniwersalny sprzęt dla wszystkich – tych lubiących długie podróże, jak i długie lubiących długo rozmawiać. System głośnomówiący pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, nawet w czasie jazdy samochodem, dbając tym samym o Twoje bezpieczeństwo.

Podręczne funkcje biurowe, takie jak kalendarz, organizer i zegar, pozwalają na wygodne planowanie zadań i oszczędzają czas, gdyż wszystko co jest nam potrzebne, mamy zawsze przy sobie. Słownik T9 pozwala na szybkie i intuicyjne pisanie, a przekierowanie połączeń pozwala na spokojne kontynuowanie na przykład negocjacji z klientem, bez obawy o ich zakłócanie niechcianym telefonem. LG L70 test pokazuje, że ten telefon to nie tylko klasa sama w sobie, ale także wygoda, na którą możemy sobie pozwolić.