Jak telebimy kuszą Polaków

Panuje przekonanie, że dynamiczne, świecące reklamy są kilkakrotnie bardziej zauważalne i zapadające w pamięć niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mowa – są już w naszym kraju bardzo rozpowszechnione. Oferują je firmy, które importują telebimy z Azji, głównie Chin, ale także polscy producenci tego sprzętu.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Nowoczesny telebim umożliwia wyświetlanie reklam tekstowych i graficznych we wszystkich kolorach. Urządzenia te, emitujące reklamy przeważnie na zewnątrz, są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Często składają się z mniejszych elementów, co ma tę zaletę, że daje komfort dowolnego kształtowania wymiarów reklamy. Właściciele telebimów oferują wiele możliwości w zakresie pokazywania reklam na dużych ekranach. Przykładami mogą tu służyć oferujący telebim w Gdańsku, czy Bogatyni, którzy w swoich miastach prezentują tę nowoczesną formę reklamy.

Telebimy mogą być sterowane komputerowo, ale wytwarzane są również wyspecjalizowane urządzenia z wbudowaną pamięcią, które nie musza stale współpracować z komputerem.

Jeśli ten temat Cię zaciekawi, to na pewno zainteresuje Cię też nowa treść na prezentowane zagadnienie, ponieważ także ma ciekawe informacje.

Oprócz ekranów prezentujących reklamy, które mają charakter stacjonarny, możemy również wyszukać wiele ofert ekranów mobilnych, które udostępniane są na różnego rodzaju targi, koncerty czy imprezy sportowe.

Oczywiście kluczem do profesjonalne reklamy prezentowanej na telebimach, tak jak większości form reklamy zewnętrznej jest usytuowanie telebimu. Co więcej, podobna lokalizacja telebimu może być bardziej atrakcyjna dla określonych produktów. Świetna reklama ledowa w Bytomiu, gdzie w centrum umieszczono ekran ledowy, to przykład reklamy, która dociera do dużej ilości odbiorców, ponieważ usytuowana jest w centrum miasta w pobliżu skrzyżowań.

Stoi ona w miejscu, które mija duża ilość odbiorców reklam różnego rodzaju. Podobnie jak spoty telewizyjne, potencjalni klienci oglądają reklamy na ekranach o w różnym czasie, aby więc przebić się z reklamą do grupy docelowej, segmentuje się spoty i wyświetla określone o określonej porze dnia.

Źródło: www.medas-media.com.pl