Ubezpieczenie na życie to rozsądny wybór

kobiety

Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie to firma z długoletnią tradycją, potężnym doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić.

Jeśli masz zamiar poszerzyć swą wiedzę na ten temat, to czytaj tu (https://contra-odszkodowania.pl/zanizone-odszkodowanie-z-oc-sprawcy/) kolejne treści. Należy wejść w podany link.

ING Życie zatrudnia wielu wykształconych specjalistów, którzy mają świadomość jak istotna dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na przygotowanie korzystnej i elastycznej oferty, w skład której wchodzą ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie daje głównie poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi daje możliwość ochrony krewnych lub firmy w przypadku śmierci lub ciężkiej choroby. Dzięki odpowiedniemu, wcześniejszemu ubezpieczeniu mamy wtedy możliwość skupienia się na najbliższych zamiast na trudnej sytuacji finansowej. Wybór z 11 dostępnych form ubezpieczenia podzielonych według różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia ułatwia wybranie usługi do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne przedstawiane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne fundusze emerytalne, które pozwalają regularnie gromadzić oszczędności i inwestować je dla powiększenia przyszłej emerytury. Wczesne rozpoczęcie oszczędzania na emeryturę daje szansę zgromadzenia wystarczających na wygodne życie funduszy.

Dopełnieniem oferowanych usług są ewidentnie ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie upraw rolnych na życie i zdrowie pozwala osiągnąć zyski wyższe niż na zwykłych lokatach bankowych i zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Każda z wymienionych usług pozwala zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz lepiej przygotować się na problemy.