Jeżeli jesteście szczęśliwymi właścicielami ogrodu i marzy wam się zbudowanie niewielkiego jeziorka i klombu, na pewno przyda wam się folia do oczek wodnych oraz agrowłókniny

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że piękny ogród jest atrybutem jego posiadacza i raduje oczy. Miło także spędza się w nim czas samemu i w gronie przyjaciół.

Dbanie o ogródek nie jest prostą sprawą, ale obecnie na rynku są już dostępne produkty, które niezwykle uproszczą nam życie i sprawią, że dbanie o ogród stanie się proste jak nigdy wcześniej.
szkło w domu

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Agrowłókniny są produktem idealnym dla hobbistów ogrodników i dla przedsiębiorców hodujących rośliny na większą skalę. Agrowłókniny są użytkowane przy tworzeniu klombów, ale również przy hodowaniu truskawek. Wykonane są z taśmy polipropylenowej, która jest niezwykle wytrzymała, ale nie szkodzi sadzonkom. Przepuszcza promienie Słońca oraz wilgoć, ale powstrzymuje rozwój chwastów. Dzięki temu nie tak często będziemy pryskać pestycydy. Możemy spotkać różne barwy i wymiary agrowłókniny, co daje nam szansę doboru materiału idealnego dla naszego ogrodu.
agrowłókniny

Autor: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli w naszym ogrodzie wyśni się nam malutka sadzawka, na pewno posłuży nam folia do oczek wodnych. Dzięki niej nasz mały staw będzie porządnie wykonany, a woda nie wsiąknie w glebę. Folia do oczek wodnych Rol-Market zezwala gospodarzowi ogrodu na uformowanie interesującej sadzawki całkowicie samodzielnie.

Przez wzgląd na to, że folia (folia budowlana) jest sprzedawana na metry, każdy będzie mógł stworzyć oczko wodne w wymyślonych przez siebie kształtach i rozmiarach. Później wystarczy je jedynie udekorować i gotowe.