Oryginalny podarunek z okazji chrztu

Podarunek z okazji chrzcin wręczają goście ochrzczonemu maluchowi. Chrzciny jest to nadzwyczaj podniosła uroczystość, z tej przyczyny należy zatroszczyć się o to, ażeby podarek pasował do tego święta.
Najpopularniejszymi podarunkami na chrzest są wszelkiego wariantu dewocjonalia oraz pieniążki, lecz taktownymi podarkami mogą być też inne przedmioty.

Pewnym z przykładów może być tzw. „bańka my wish”. To podarek z okazji chrztu, który z daleka przedstawia się niczym zawieszona na stylowym łańcuszku dekoracja. Musimy jednakże podejść trochę bliżej, aby dostrzec, co tak naprawdę się w owej „ozdobie” znajduje. Okazuje się, że tą ozdobą jest nic innego, jak maleńka kartka z zanotowanymi życzeniami dla nowo ochrzczonego berbecia. Klient wybiera też odcień sznureczka, którym karteczka będzie obwiązana. Szczelnie zamknięta „bańka my wish”, może być za kilka, kilkanaście, a nawet parędziesiąt lat cudowną pamiątką chrzcin.
kuchnia

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Świetnym pomysłem na podarek z okazji chrztu może być również sesja niemowlęca Warszawa jest miastem, w jakim bez kłopotu znajdziemy fotografa realizującego tego rodzaju sesje.

Jeśli chcesz odkryć kolejne materiały na ten temat, zobacz tekst, a z pewnością on również okaże się dla Ciebie szczególny!

rodzice wydają bezmiar pieniążków na organizację chrztu. Obiadek w domku bądź restauracji, fotograf, nowiutkie kreacje dla taty jak też mamy i dla potomka, ręcznie wykonane zaproszenia – wszystko to dużo kosztuje. Prawdopodobnie każda matka a także każdy ojciec pragnąłby mieć pamiątkę nie jedynie z ceremonii chrztu, ale także z niemowlęcego okresu swojego berbecia.

Z tej przyczyny znakomitym pomysłem na podarek z okazji chrzcin jest sprawienie im jak też potomkowi sesji profesjonalnej zdjęciowej. Sesja fotograficzna to oryginalny podarek na chrzest, jaki na pewno będzie piękną pamiątką dla rodziny.