Jakiego rodzaju przekąski przyszykować na urodziny dziecka?

Urodzinowe przyjęcia za każdym razem wywołują ogromne emocje u maluchów, jednak nie jedynie u nich. Rodziciele również mogą mieć dylematy powiązane z przekąskami na przyjęcie urodzinowe malucha.

Urządzenia

Autor: Donna & Andrew
Źródło: http://www.flickr.com

wakacje 2013

Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Co warto podać na urodzinowym przyjęciu, ażeby nie rozczarować maluchów, którym tego rodzaju imprezy nierozdzielnie łączą się ze słodyczami? Nadto wiele słodyczy mogłoby zanadto pobudzić dzieci, a później spowoduje, że będą one senne. Przesłodzenie w zestawieniu z bardzo intensywną rozrywką grozi też mdłościami a także niedomaganiami, które mogłyby popsuć imprezę. Naturalnie nie musimy całkiem rezygnować ze słodyczy jednak częściowo możesz je zastąpić rarytasami, które będą nie wyłącznie wyborne, lecz również zdrowe.

Czy wymagasz kolejnej dawki pokrewnych wiadomości przedstawianych w podobnie przystępny sposób? Nic trudnego – kliknij tutaj – zalecamy ten artykuł!

Istotne jest ażeby menu było nieco zróżnicowane tak, aby każdy odnalazł coś dobrego dla siebie.

Naklejki na szkło

Autor: popofatticus
Źródło: http://www.flickr.com
Menu dla dzieci musi być ułożone wyjątkowo pieczołowicie oraz podane w taki sposób, ażeby ośmielało do jedzenia największego niejadka. Lwie kanapki, spełnią wszystkie te warunki. Wszystko serwowane na kolorowych talerzykach w bajeczne wzory. Niech to będą bohaterowie z ulubionej kreskówki, dla przykładu Kraina Lodu. Przysmaki owocowe na urodziny potomka serwowane w atrakcyjny sposób skuszą prawdziwych niejadków. Z kilku galaretek o różnorodnych odcieniach a także smakach możesz przygotować prosty a także niezwykle barwny deserek doskonały na urodzinowe przyjęcie dla dzieci.

Galaretki przygotujemy wedle przepisu na opakowaniu oraz przelewamy do formy. Po zastygnięciu galaretki należy pokroić w kostkę. Potem układamy je w pucharkach na przemian przekładając przeróżne kolory.