Wypadek samochodowy nie jest miłą sprawą, a później i tak czeka nas niemiła walka z ubezpieczycielem o odszkodowanie

polska to jest taki osobliwy kraj, gdzie ofiary wypadku komunikacyjnego, stają się ofiarami dwa razy. W czasie wypadku oraz potem, gdy ubezpieczyciel robi wszystko, by zaniżyć odszkodowanie.

odszkodowania powypadkowe

Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com
karta kredytowa

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy na wysokiej pozycji na niechlubnej liście krajów, gdzie ubezpieczyciele nieraz obniżają odszkodowanie, które powinni wypłacać poszkodowanym w wypadku. Zamiast koncentrować się na leczeniu oraz dochodzeniu do siebie poszkodowany jest zmuszony jeszcze stawiać się w sądach oraz walczyć o swe prawa. By nie zakopać się w papirologii, należy udać się w tej sprawie do specjalistów. Dobra spółka, dla której odszkodowania powypadkowe to codzienna praca, zna ten sektor na wylot. Ma swych rzeczoznawców i lekarzy, którzy oszacują rzetelnie rozmiar doznanych urazów. Ponadto, będą w naszym imieniu sprawdzać przebieg poczynań przed wymiarem sprawiedliwości. Nie będziemy musieli uczyć się również prawniczego języka. Wszytko będzie pod kontrolą i niczym nie będzie trzeba się denerwować. Najlepsze są te firmy, które nie biorą żadnych zaliczek przed zakończeniem procesu. Swoje wynagrodzenie ściągają tylko po udanym zakończeniu sprawy. Jest to niebywale uczciwe podejście. Większe firmy, które działają na terenie całej Polski, dają gwarancję tego, że naszą sprawą zajmą się fachowcy.

Trzeba jednak nadmienić, że sprawy w sądzie o odszkodowanie (odszkodowanie po wypadku samochodowym) są w stanie dość długo się ciągnąć. Niekiedy może to trwać choćby 2 lata, więc powinniśmy uzbroić się w wytrwałość.