Konieczne gadżety każdej brzemiennej kobiety

Tak właściwie ciążę możemy przejść bez nadto wielu ponadprogramowych sumptów. Gdy jednak możemy pozwolić sobie na uproszczenie sobie życia, to dlaczego nie.

A więc, w które akcesoria ciążowe trzeba się wyekwipować? Ciążowa poduszka w kształcie rogala – bezkonkurencyjna, podczas gdy ciężko znaleźć ci komfortową pozycję do SPAnia czy najzwyczajniej pragniesz się zrelaksować. Poduszeczka doskonale dopasowuje się do ciała, umożliwia wsparcie dla nóg a także głowy. Co istotne, przyda się też po porodzie, bo możesz się na niej ułożyć razem z dzidziusiem bądź wykorzystać w trakcie karmienia piersią. Jeżeli pasy w wozie przeszkadzają ci i dlatego odmawiasz ich zapięcia, bezwzględnie zaopatrz się w odpowiedni adapter .

Masz ochotę zapoznać się z nowymi intrygującymi wątkami na zbliżony temat? Bez problemu. Najedź na hiperłącze do witryny (https://www.centrumpomyslow.pl/ideas/details,1,2,575,siatki-figur-przestrzennych-do-sciagniecia-sznureczkiem.html) i czytaj tak długo, jak zechcesz.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zdołasz zapiąć pasy w ten sposób, iż nie będą cisnęły na brzuch (także podczas potencjalnej kraksy, co mogłoby być bardzo groźne dla dziecka).

maskotki

Autor: Jeanne Michelle Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli cierpisz z przyczyny bóli pleców, podtrzymujący brzuch pas ciążowy z pewnością przyniesie ci ulgę. Taki pas wesprze kręgosłup a także pozwala utrzymać poprawną postawę. Trzeba pamiętać, że noszenie pasa w ciągu ciąży pomaga prędzej powrócić do dawnej postawy po porodzie. Inny kapitalny wynalazek dla kobiet w wysokiej ciąży to wstawka do jeansów, dzięki jakiej możemy nosić swoje ulubione fatałaszki, nawet kiedy brzuszek wysoce się już zwiększy.

Masz ambaras z zapięciem biustonosza? O ile jeszcze nie zamieniłaś go na nowiusieńki – o większym numerze – świetnym wyjściem może okazać się sprytny przedłużacz do biustonosza. Dzięki temu podejściu obwód pod piersiami podwyższysz o 3 haftki.