Są ludzie, którzy z pasją do motorów się rodzą, a u innych po prostu przychodzi taki moment w życiu

Słyszy się, że jazda na motorze jest niebezpieczna. Zapewne to prawda, ale pasji nie jesteśmy w stanie w sobie stłamsić.
Są tacy, którzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub raczej mają w DNA.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/

Niekiedy jest przecież tak, że ta miłość bywa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jeśli tata z dziadkiem każdą wolną chwilę spędzali w garażu, aby odnawiać oraz czyścić swe motocykle, to z pewnością pasja ta również pojawi się w sercu ich dziecka. Dawniej twierdzono, że motocykle zarezerwowane są wyłącznie dla panów. Teraz nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, gdyż wiele kobiet wyśmienicie radzi sobie na jednośladach. Jeżeli zatem pragniemy kupić motocykl, to rzecz jasna trzeba najpierw mieć prawo jazdy. Będzie nam znacznie prościej, jeżeli posiadamy już uprawnienia do kierowania samochodem. Dlaczego? Gdyż doskonale znamy już przepisy i nie musimy myśleć przed skrzyżowaniem, kto ma pierwszeństwo. Własny motor to spełnienie marzeń dla wielu osób.

Taka ta propozycja (http://osauto.pl/) na pewno Cię zaintryguje, gdyż jest w niej opisane naprawdę wiele ciekawych wiadomości na ten tutaj temat.

Czekają one, aż minie zima, by móc wyciągnąć swe cudo z garażu, przygotować i wyruszyć w drogę. Pragną poczuć pracę silnika i wiatr we włosach. Kłamstwem jest, że motocykliści to dawcy organów. Duża część z nich jeździ przepisowo.

Niestety nierozważni ludzie zdarzają się zarówno wśród kierowców osobówek, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki są zazwyczaj bardziej tragiczne w skutkach oraz medialnie głośniejsze. Jednakże nie należy generalizować.