Jeździki dla dzieci- spraw swojemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice zaopatrują swoje pociechy jest jeździk. Rynek jest bogaty w różnego rodzaju jeździki dla dzieci. Dużo z nich wygląda tak samo – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Zdaje się, że nic w tym temacie nie może być wyjątkowe. A jednak! Oryginalny jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku

Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com

Unikatowość rowerka Twistcar (link do strony) opiera się na energii, dzięki której jest napędzany. Nie potrzeba tutaj zbędnych baterii, silników czy innych zasilaczy. Jedyną energią ,która jest potrzebna do jego napędzania jest energia maluchów, której oczywiście brzdące mają aż nadto. Jak to jest możliwe? Autko dla dziecka jedzie przy wykonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą prawo i lewo. Mechanizm ten sprawia, że brzdąc ma wyborową zabawę a przy tym rozwija mięśnie całego ciała. Rower rozwija prędkość maksymalnie 2.8 m/s, a jego max. obciążenie wynosi 120 kg, co umożliwia zespołową zabawę ze swoją pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar mają szereg plusów. Nie licząc już ekologiczności są niezwykle mocne. Zrobione są z wysokiej jakości budulców, jednocześnie przyjaznych dla środowiska. Nie ma w ich konstrukcji elementów ulegających zużyciu, dlatego raz kupione wystarczają na kilka, kilkanaście lat używania. Wyposażając własne dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego bezpieczeństwo. To autko dla dziecka posiada wszystkie atesty i spełnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej. Drobna konstrukcja tyranozaur dla dzieci (zdecydowanie więcej przeczytasz pod tym adresem) daje możliwość na nieskrępowane użytkowanie go w domu. Plusem jest też to, że jego kółka nie rysują posadzek.

Prekursorski TwistCar zyskał podziw maluchów we wszystkich kontynentach. Jest pierwszorzędną alternatywą dla komputera oraz programów telewizyjnych, bo usprawnia formę maluchów. Zatem jeśli chcesz, aby Twój maluszek posiadał swój własny bajkowy, niepowtarzalny pojazd – daj mu TwistCar!