Fantastyczne propozycje upominków dla chłopców i dziewczynek

Jeśli nie wiemy, czym zająć nasze biegające wszędzie dziecko warto zastanowić się nad nauką jazdy na rowerku. Jeśli jeszcze nie kupiliśmy mu rowerka powinniśmy udać się do sklepu i czym prędzej kupić dziecko rower. Im dziecko młodsze tym szybciej nauczy się jeździć.

bratz

Autor: susan402
Źródło: http://www.flickr.com
Rowerki dziecięce to fajna metoda na wspólne spędzanie z dzieckiem czasu, odciągnięcie dziecka od kreskówek i pokazanie mu, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu może być bardzo przyjemne. Zwłaszcza, że dzisiaj rowerki dla dzieci są bardzo ładne. Wybór raczej nie będzie należał do najłatwiejszych, nie zapominajmy kupując dziecku rowerek o tym, że należy od razu kupić mu kask. Nieważne, czy rowerek będzie miał dwa czy cztery kółka, najważniejsze, żeby dziecko pamiętało o swoim bezpieczeństwie.

Zabawki dla dziewczynekKiedyś królowały lalki Barbie dziś dziewczynkom przypadły do gustu lalki bratz.

Zobacz ten link, gdyż znajdziesz tam absorbujące informacje, które na pewno Cię zainteresują – to bardzo użyteczna strona.

Bratz to zabawki, które oczarowały dziewczynki na całym świecie. To świetny prezent na urodziny dla naszej małej pociechy. Jeżeli nie mamy pomysłu, co kupić, to lalki Bratz w tym wypadku będą świetnym rozwiązaniem. Lalki są cztery: Cloe, Sasha, Yasmin, Jade. Każda jest niepowtarzalna i każda sprawi, że pociecha będzie zadowolona. Poza tym można kupić dodatkowo bajki z tymi lalkami w roli głównej i uśmiech na twarzy małego dziecka mamy gwarantowany (tu oferta lalek na krainazabawek.pl).

Zabawki dla chłopców

wyrzutnia nerf

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli dziś zastanawiamy się, co sprezentować naszym pociechom warto pomyśleć o wyrzutniach nerf. Może słowo wyrzutnia nie oddaje w pełni tego, czym są te zabawki, ale tak właśnie reklamowane są te zabawki. Zabawki nerf to broń, która nie wyrządzi krzywdy dzieciom, a co ciekawe może wciągnąć też niejednego dorosłego. Jeżeli córeczka będzie zadowolona z lalki, to chłopiec na sto procent będzie zadowolony z zabawki Nerf. Możemy ustawić puste butelki i zrobić konkurs, kto lepiej wyceluje w poszczególne obiekty, albo podzielić całą rodzinę na drużyny i razem pobawić się w żołnierzy albo w to, co akurat przyjdzie dzieciakom do głowy. Wyrzutnie Nerf to świetna rozrywka, która oderwie dzieci od siedzenia na kanapie i pozwoli im trochę się poruszać, a przy okazji wyćwiczy ich refleks. To genialna metoda na to żebyśmy, my jako rodzice, fajnie spędzić czas razem z naszymi pociechami oddając się w pełni tym szalonym zabawom.