Czy warto wymienić drewnianą stolnicę na stolnice z silikonu?

Nowoczesna stolnica z silikonu jest znacznie wygodniejsza od stolnicy z drewna. Rewelacyjnie sprawdza się podczas zagniatania i wałkowania ciasta, a poza tym można jej także używać do pieczenia w piekarniku.

image - buty

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Silikonowe stolnice upraszczają przygotowanie ciasteczek, pierogów, makaronu i pizzy.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę (http://lombardpiaseczno24h.pl/cena-zlota/) naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny, więc się nie rozczarujesz!

Są bardzo praktyczne oraz stanowią idealne stanowisko pracy. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą więcej męczyć się z ciężką stolnicą z drewna, mają dosyć przyklejania oraz skrobania ciasta. Silikonowe stolnice dostępne w ciekawym wyborze Kolorystycznym. Producenci oferują także maty silikonowe z interesującymi wzorami. Użytkownicy stolnic silikonowych doceniają je za liczne walory – nie zajmują dużo miejsca, są bardzo lekkie, nie przywierają, ułatwiają wałkowanie oraz umożliwiają pieczenie w piekarniku. Silikonowe maty są łatwe w czyszczeniu, ciasto nie przywiera tak jak do stolnic z drewna. Stolnica silikonowa silikonowa stolnica zazwyczaj umożliwia także mycie w zmywarce.

By otrzymać następne szczegóły o tej tematyce przejdź do następnej strony. W niej na pewno zaintryguje Cię ciekawa treść (http://www.sol-drogowa.pl/pl/sol-drogowa/o-soli-drogowej).

Silikonowa mata rozłożona pod deską do krojenia sprawi, że deska nie będzie się ślizgała po blacie. Producenci często dołączają do stolnicy silikonowej plastikowy nożyk do ciasta. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie wałkowanie ciasta, warto zakupić też silikonowy wałek.

Kupując silikonową stolnicę należy sprawdzić jaka jest max. temperatura pieczenia, czy można ją myć w zmywarce, czy nie pochłania zapachu potraw (często jest to napisana na opakowaniu) i czy nie jest zbyt cienka (zbyt cienka może się rolować i zawijać). Silikonowa stolnica zdecydowanie upraszcza prace w kuchni i kosztuje tylko około 30zł – dowiedz się o pomyśle na prezent!