Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko nie chorowało – wobec tego trzeba troszczyć się o jego odporność, ale także uważać na jego uszy.

Każdy lekarz powie nam, że niemowlakowi trzeba zakładać czapeczki, aby nie przewiało mu uszów. Takie zapalenie może prowadzić do innych nieprzyjemnych konsekwencji razem z zapaleniem mózgu i długim pobytem w szpitalu.

angielski

Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Aby przed tym uciec, trzeba dbać o maleńkie uszy naszej pociechy.

Czapka dla noworodka nie musi wydawać się utrapieniem (czapeczki dla noworodków). Obecnie produkuje się je z najdelikatniejszych materiałów, żeby nie drażnić gładkiej skóry dziecka. Czapeczki takie muszą posiadać certyfikat UE. Warto zainteresować się, aby nie były to tandetne produkty azjatyckie bez odpowiedniego sprawdzenia. Dziś takie czapeczki są niezwykle słodkie – zwykle mają wyszyte misie lub doszyte uszka, co ma sprawić, że nasze maleństwo będzie wyglądało jak mały, słodziutki niedźwiadek.
czapka dla noworodka

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Filmy

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nasz synek będzie już starszy możemy kupić mu czapki dla chłopców.

Jeżeli pragniesz być na bieżąco w owym temacie, to spodoba Ci się aktualna wiadomość (https://www.centrumpomyslow.pl/ideas/details,1,2,488,zakodowane-obrazki-pojazdy-.html). Znajdziesz ją pod wskazanym poniżej linkiem. A jeżeli będziesz miał pytania, szybko na nie odpiszemy!

Modne zwykle są takie, które akurat posiadają naszyte popularne w danym okresie postacie z bajek albo filmów (broel.pl/). Jeśli przykładowo w kinach mamy szansę obecnie zobaczyć nowy film z Spidermanem to na pewno ten motyw będzie przebojem sezonu. Pewne jest także, że mały mężczyzna za nic w życiu nie będzie chciał nosić różowej czapki.

Jeżeli pragniemy, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że uda nam się kupić czapkę w komplecie wraz z szalikiem.
Czapki ochraniają dzieci przed zapaleniami. Wobec tego warto je zachęcać do ich noszenia. Jeżeli dodatkowo pięknie wyglądają, to jest to duży plus.