Zamierzasz pobawić się w detektywa? Koniecznie musisz wyekwipować się w szpiegowski zegarek i długopis z kamerką

Spora część z nas miała ten okres w życiu, gdy ciekawiła nas magia, szpiegostwo oraz wszelakie inne groźne rzeczy. Dziś niestety trudno jest nam uwierzyć w nadludzkie zdolności wielu naszych bohaterów z dzieciństwa, jednakże Sherlock Holmes może czaić się w każdym z nas.

Jeżeli jakaś sprawa nie daje Ci spokoju, a masz predyspozycje, żeby to sprawdzić to nie czekaj tylko odwiedź sklep detektywistyczny kamrec już dziś.

długopis z kamerą

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: Xella Polska Sp. z o.o.
zegarek szpiegowski

Autor: CODE_n
Źródło: http://www.flickr.com

Znajdziesz tam dużo gadżetów, dzięki jakim będziesz mógł rozwikłać męczący Cię problem raz na zawsze. Przebojem obecnie jest przede wszystkim zegarek męskie zegarki marc jacobs szpiegowski (hop do źródła), jaki na bank uda nam się zdobyć w tego typu markecie. Modeli w rzeczy samej będzie całe mnóstwo, w związku z tym musimy zastanowić się, jaki z nich będzie dla nas najwłaściwszy i jaki w pełni wykorzystamy. Nie ma sensu marnować gotówki na coś bajeranckiego, gdy nie będziemy tego cyklicznie używać. Wystarczy, iż postawimy na najłatwiejszy zegarek, a będziemy posiadali takie udogodnienia jak aparat fotograficzny, kamera oraz dyktafon. Ciężko w to uwierzyć, prawda? Dzisiaj takie przybory mogą pomieścić nawet parę gigabajtów danych, zatem de facto może to być duży magazyn (sprawdź systemy rfid) podstawowych informacji. Kolejnym gadżetem niejednego detektywa jest długopis z kamerą (-> link), jaki uda nam się kupić za niecałe 50 zł. W tego typu długopisie także zakamuflowana jest kamerka, jaką powinni stosować głównie amatorzy. Z pewnością przyda się także profesjonaliście w specjalnej sytuacji, tymczasem nie będzie ona działać dłużej aniżeli godzinę.

Gadżetów detektywistycznych prócz tych dwóch wypunktowanych wyżej jest całe mnóstwo. Jeśli interesuje Cię ten temat to sprawdź sklepy w internecie, a coś na pewno uda Ci się odnaleźć.