Jakie stylizacje są dziś na topie? Jakie elementy garderoby można ze sobą łączyć?

Przyglądając się ludziom, którzy chodzą po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można ocenić, że z pewnością jeansy to komponent garderoby, w który zaopatrzony jest niemal każdy z nas, zarówno panowie, jak i panie. Wypada nadmienić, że, zauważyć można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami bardzo dobrze współgrają męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (strona www) to one również często występują w różnorakich stylizacjach. Zauważyć można tradycyjne czarno-białe buty, a także obuwie w jaskrawych kolorach, przykładowo zielone, żółte czy miętowe trampki (sklep pantofelek24.pl). Wypada nadmienić, że w dzisiejszych czasach bardzo często stosuje się odważne zestawienia. Miętowe trampki wcale nie muszą być zakładane wyłącznie w zestawieniu z dresami czy sportowymi spódniczkami. Będą one również rewelacyjnie współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to następny komponent garderoby, który jest z chęcią przez Polaków ubierany. Popularnością odznaczają się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach sklepowych zauważyć możemy różnorakie egzemplarze, zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolor. Okazuje się, że marynarka (eleganckie marynarki) także może występować w przeróżnych konfiguracjach. Co pewne, będzie ona fantastycznie łączyć się ze szpilkami. Jednak trampki także można z nią komponować, podobnie jak adidasy. I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Na dodatek, jeżeli chodzi o obuwie, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że pasują one, co oczywiste, do dresów, strojów sportowych, rewelacyjnie komponują się z bardziej eleganckimi komponentami garderoby, przykładowo sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród ciekawych stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.