Nowe sprzęty do pokoju dziecka sprawią, że nasze maleństwo poczuje się jak w świecie bajki

Ponad 20 lat temu, żadnemu z nas nie śniło się nawet, że w przyszłości pokój dziecka będzie można wyposażyć w swobodnie wybrane meble. Dawniej meblościanka z płyty paździerzowej z frontami lakierowanymi i z połyskiem była miarą luksusu. Ten niby luksus tak naprawdę był ogromnym bublem, który ponoć we właściwym świetle, naśladował umeblowanie.

meble dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Gałki przy drzwiczkach odrywały się, zawias zatrzymywał się w jednej pozycji, drzwi się wypaczały, a to co powinno się wysuwać wcale się nie wysuwało. A co najbardziej interesujące, identyczne meblarskie kicze można było zobaczyć w prawie co drugim polskim mieszkaniu.

Dzisiaj projektuje się kolekcje mebli, które rosną wraz z dzieckiem. Sprzęty, dzięki którym można kształtować ich wygląd, kolorystykę i kompozycje w zależności od nastroju, aktualnych trendów i tak często jak tylko mamy na to ochotę. Namawiają do tworzenia różnych przestrzeni, pełnych skrytek i pełnych schowków. Nakłaniają do tworzenia, eksperymentowania, majsterkowania i odnajdywania wątpliwych sposobów. Opiekunowie mogą dopasować sprzęty do zainteresowań, charakteru i pasji dziecka. Dzięki ciekawym inicjatywom, meble do pokoju dziecka, przemienią go w bardzo intymne miejsce (nagradzane produkty).

Dzieci posiadają niebywałą wyobraźnię, kochają bajkowe opowieści i tajemnicze historie dlatego bardzo lubią przebywać w kolorowych pokojach, w których czują się nadzwyczajne, jak postacie ukochanych baśni – mix kolorów. Sprzęty do pomieszczenia dla dziecka, mogą przeistoczyć się w piracką łódź, która na niby popłynie w rejs dookoła świata. Sprzęty, które mogą być zaprojektowane dla rozpoczynającego przygodę technika, pomogą mu realizować jego hobby.

Vertbaudet

Źródło: flickr.com

Umeblowanie dla sportowca stworzy znakomity nastrój dla zapaleńca piłki nożnej. Pokój dla synka można stworzyć także w konwencji morskich podróży, Formuły 1.

Zajmują Cię różnego rodzaju branżowe posty? Więc idź tutaj i czytaj nasze następne newsy na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją recenzję.

Natomiast pokój dla dziewczynki, można przemienić w baśniową komnatę – idealne miejsce do spotkań na herbatkę czy też najpiękniejszych snów śpiącej królewny.