Nowe sprzęty do pokoju dziecka sprawią, że nasze maleństwo poczuje się jak w świecie bajki

Ponad 20 lat temu, żadnemu z nas nie śniło się nawet, że w przyszłości pokój dziecka będzie można wyposażyć w swobodnie wybrane meble. Dawniej meblościanka z płyty paździerzowej z frontami lakierowanymi i z połyskiem była miarą luksusu. Ten niby luksus tak naprawdę był ogromnym bublem, który ponoć we właściwym świetle, naśladował umeblowanie.

meble dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Gałki przy drzwiczkach odrywały się, zawias zatrzymywał się w jednej pozycji, drzwi się wypaczały, a to co powinno się wysuwać wcale się nie wysuwało. A co najbardziej interesujące, identyczne meblarskie kicze można było zobaczyć w prawie co drugim polskim mieszkaniu.

Czy artykuły stworzone na tej witrynie pufy tapicerowane całkowicie Cię zadowoliły? Mamy nadzieję, że tak. Ale, jeżeli masz ochotę więcej, to najedź tutaj.

Dzisiaj projektuje się kolekcje mebli, które rosną wraz z dzieckiem. Sprzęty, dzięki którym można kształtować ich wygląd, kolorystykę i kompozycje w zależności od nastroju, aktualnych trendów i tak często jak tylko mamy na to ochotę. Namawiają do tworzenia różnych przestrzeni, pełnych skrytek i pełnych schowków. Nakłaniają do tworzenia, eksperymentowania, majsterkowania i odnajdywania wątpliwych sposobów. Opiekunowie mogą dopasować sprzęty do zainteresowań, charakteru i pasji dziecka. Dzięki ciekawym inicjatywom, meble do pokoju dziecka, przemienią go w bardzo intymne miejsce (nagradzane produkty).

Dzieci posiadają niebywałą wyobraźnię, kochają bajkowe opowieści i tajemnicze historie dlatego bardzo lubią przebywać w kolorowych pokojach, w których czują się nadzwyczajne, jak postacie ukochanych baśni – mix kolorów. Sprzęty do pomieszczenia dla dziecka, mogą przeistoczyć się w piracką łódź, która na niby popłynie w rejs dookoła świata. Sprzęty, które mogą być zaprojektowane dla rozpoczynającego przygodę technika, pomogą mu realizować jego hobby.

Vertbaudet

Źródło: flickr.com

Umeblowanie dla sportowca stworzy znakomity nastrój dla zapaleńca piłki nożnej. Pokój dla synka można stworzyć także w konwencji morskich podróży, Formuły 1. Natomiast pokój dla dziewczynki, można przemienić w baśniową komnatę – idealne miejsce do spotkań na herbatkę czy też najpiękniejszych snów śpiącej królewny.