Najbardziej rozchwytywane trendy w przemyśle modowym, czyli co widzimy na wybiegach

Prawie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak znane, że rozpływa się nad nimi każdy modowy pasjonat. Czasem dzieje się tak , iż dany trend zostanie z nami na dłużej, jak przykładowo powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy też motywy florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym okresie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez kolejną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób potoczą się losy te, które kochamy dziś?

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino
Zagadnieniem przemysłu modowego, który obecnie najszybciej się rozwija jest bezsprzecznie obuwie. Co ciekawe w teraźniejszych czasach stawiamy na absolutną wygodę lub pełen szyk, nie uznając półśrodków.

Jeśli chciałbyś przekazać komuś dane na prezentowany temat, to wejdź na link oraz pokaż szczegóły (http://www.vavum.pl/kategoria/kwadrat) odnoszące się do tego zagadnienia – zapewne go wciągną.

Królują więc białe tenisówki damskie razem z kruczoczarnymi sandałkami na cieniutkiej szpilce. To jednak nie koniec, gdyż szczególnie modne stało się łączenie absolutnie odmiennych stylów, więc nie ma nic dziwnego w wyborze: białe tenisówki damskie na ślub, czy inne eleganckie wyjście. Jeśli mowa o kolorystyce to najczęstszym wyborem są właśnie białe (sprawdź informacje), pudrowo-różowe albo miętowe trampki. W następnej dziedzinie króluje natomiast klasyka i subtelna kolorystyka.Można się dopatrzeć ogromu bieli, beżu i szarości, lecz przede wszystkim odnajdziemy tu wszechwładną czerń. Jednakże coraz częściej widocznym połączeniem kombinacją są eleganckie szpilki i podarte dżinsy, nadające całej stylizacji odrobinę pazura. Jak wiemy moda to nie jedynie buty, a również sukienki, spódnice, koszulki, dodatki, akcesoria i wiele, wiele innych.

kobieta, moda, buty

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnim zachwytem są przypominające mały kocyk narzutki i palta, nadające nam szyku i stylu nawet jeśli, ubierając się o poranku w panice, założyliśmy byle co.

Nie zwlekaj – czytaj informacje, jeśli zaciekawiły Cię wiadomości z tekstu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Pod wskazanym linkiem wyszukasz dużo szczegółów.

Miętowe trampki do eleganckiej sukni, porwane spodnie ze szpilkami i mnóstwo innych połączeń, które niejednemu wydają się niezwykle kontrowersyjne, a niektórym z pewnością, nieodpowiednie oznaczają, że dzisiaj chodzi nam głównie o zabawę trendami (odsyłam do tej strony). Kreatywność jest bowiem najbardziej pożądana, a łamanie zasad, na porządku dziennym. Oczywiście nie ma pewności, iż takie, szalone trendy pozostaną wśród nas na dłużej, czy po paru miesiącach po prostu o nich zapomnimy. Jednakże tendencje do eksperymentowania i łamania norm obyczajowych, widoczne są też w wielu innych dziedzinach działalności ludzkiej, więc może faktem jest, że w przemyśle modowym nie ma już zasad i liczy się tylko pomysłowość.