W jaki sposób dobrze przekazać swoją reklamę? – telebimy wewnętrzne i zewnętrzne to rewelacyjne rozwiązanie

Firmy, jakie działają na współczesnym rynku, muszą się efektywnie zareklamować. Dostępnych jest wiele sposobów, lecz jednym z chętnie wybieranych i przynoszących ze sobą cały szereg korzyści jest telebim. Telebimy to urządzenia mające duże ekrany zbudowane z diod. Dzięki swojej powierzchni pozwalają na wyświetlanie wielkoformatowych obrazów zachowując ich idealną jakość.

Ich podstawową zaletą jest sposobność wyświetlania zarówno stałych obrazów, jak i animacji czy gotowych projekcji opracowanych zawczasu w studiu telewizyjnym.

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Wyróżniamy 2 rodzaje telebimów. Pierwszy typ to telebimy zewnętrzne, znane również jako rozwiązanie outdoorowe. Jak sama nazwa wskazuje, zakłada się je na zewnątrz budynków, m.in. na ścianach bloków lub przy drogach, tak, by zobaczyła je jak największa liczba zainteresowanych. Są rewelacyjną alternatywą dla innych wariantów reklamy, w tym plakatów lub billboardów. Znacznie lepiej przyciągają uwagę i zatrzymują wzrok. Muszą być dość jasne, by były widoczne również wtedy, gdy prosto na ekran padają promienie słońca. Należy pamiętać, aby decydować się na telebimy wykonane z materiałów wytrzymałych na oddziaływanie czynników atmosferycznych (ponieważ cały czas będą na nie narażone) i zastosować należytą ochronę – czytaj.

Telebimy nocą

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Drugim rodzajem telebimów jest telebim wewnętrzny, stanowiący reklamę typu outdoor. Możemy na niego trafić w obiektach zamkniętych – np. na targach lub halach sportowych.

Na pewno przyda Ci się łącze do witryny (http://fabrykaoptyka.pl/badanie-wzroku-wizyta/), jeśli ciekawią Cię opracowane w naszym poście treści. Na poniższej witrynie wyczytasz ich o wiele więcej.

Podobnie jak telebimy zewnętrzne, telebimy mocowane wewnątrz także mają przyciągać uwagę. Mogą mieć mniejszą jasność i nie wymagają ochrony przed deszczem czy śniegiem. Na ogół są umieszczane na ścianach albo wieszane pod sufitem.Warto jest zdecydować się na reklamę na wspomnianych ekranach diodowych, jako że pozwalają w skuteczny sposób zaprezentować walory udostępnianych produktów czy usług.

Telebimy wykorzystywane są już na całym świecie i niejeden przedsiębiorca docenił ich wpływ na odbiorców, więc i ty zastanów się nad niniejszym rozwiązaniem, jeżeli zamierzasz zdobyć klientów albo po prostu przedstawić swoje usługi szerszemu gronu konsumentów. Telebimy przyczyniają się do zwiększenia rozpoznawalności marki i związanego z tym zysku, a tego właśnie w głównej mierze oczekujemy od swojej firmy – sprawdź stronę.